Înapoi la meciurile care urmează
Experiment între ligi. Competiția n-are istoric propriu la noi. Forma fiecărei echipe vine din campionatul ei intern (ultimele 10 meciuri), factorul de teren din media celor 5 ligi la un loc, arbitrul nu contează. La media unei echipe obișnuite din ligile urmărite: Porto. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
Total estimat 26,4, interval 19–34, +4% față de ligă
Total estimat 8,5, interval 5–12, −3% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 9,2, interval 5–13, −4% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 21,3, interval 15–28, −9% față de ligă
Total estimat 3,3, interval 1–6, −16% față de ligă fără părere la 3,5
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,4, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,56 |
| 25,5 | 54% | 1,85 | 46% | 2,18 |
| 26,5 | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 27,5 | 41% | 2,46 | 59% | 1,68 |
| 28,5 | 34% | 2,91 | 66% | 1,52 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,5, interval 5–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 73% | 1,38 | 27% | 3,66 |
| 7,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,54 |
| 8,5 | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 9,5 | 35% | 2,89 | 65% | 1,53 |
| 10,5 | 24% | 4,17 | 76% | 1,32 |
Cornere total estimat 9,2, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 68% | 1,47 | 32% | 3,13 |
| 8,5 | 56% | 1,79 | 44% | 2,27 |
| 9,5 | 44% | 2,28 | 56% | 1,78 |
| 10,5 | 32% | 3,11 | 68% | 1,47 |
| 11,5 | 23% | 4,41 | 77% | 1,29 |
Faulturi total estimat 21,3, interval 15–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,70 |
| 20,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,20 |
| 21,5 | 46% | 2,15 | 54% | 1,87 |
| 22,5 | 38% | 2,61 | 62% | 1,62 |
| 23,5 | 31% | 3,28 | 69% | 1,44 |
Cartonașe galbene total estimat 3,3, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 83% | 1,21 | 17% | 5,86 |
| 2,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,71 |
| 3,5 | 42% | 2,40 | 58% | 1,71 |
| 4,5 | 23% | 4,31 | 77% | 1,30 |
| 5,5 | 11% | 8,77 | 89% | 1,13 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Porto
Media ultimelor 0 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,6 / 12,6
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 4,4
- Cornere
- 4,8 / 4,8
- Faulturi
- 11,7 / 11,7
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –
Napoli
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,4 / 14,0
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 3,7
- Cornere
- 5,1 / 3,8
- Faulturi
- 8,7 / 10,4
- Cartonașe galbene
- 1,0 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –