Înapoi la meciurile care urmează
22:00
Betis
Experiment între ligi. Competiția n-are istoric propriu la noi. Forma fiecărei echipe vine din campionatul ei intern (ultimele 10 meciuri), factorul de teren din media celor 5 ligi la un loc, arbitrul nu contează. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
DortmundBetis
16,0
Șuturimedia ligii: 25,2 pe meci
12,4
PESTE 25,5 experiment, neverificat
Total estimat 28,4, interval 21–36, +13% față de ligă
Total estimat 28,4, interval 21–36, +13% față de ligă
6,4
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
4,5
PESTE 8,5 experiment, neverificat
Total estimat 10,9, interval 7–16, +25% față de ligă
Total estimat 10,9, interval 7–16, +25% față de ligă
6,1
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
3,7
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,8, interval 6–14, +3% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,8, interval 6–14, +3% față de ligă fără părere la 9,5
11,3
Faulturimedia ligii: 23,5 pe meci
10,6
SUB 23,5 experiment, neverificat
Total estimat 21,9, interval 16–28, −6% față de ligă
Total estimat 21,9, interval 16–28, −6% față de ligă
1,9
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
1,4
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,3, interval 1–6, −14% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,3, interval 1–6, −14% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,4, interval 21–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 74% | 1,34 | 26% | 3,91 |
| 26,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,55 |
| 27,5 | 54% | 1,85 | 46% | 2,18 |
| 28,5 | 48% | 2,09 | 52% | 1,92 |
| 29,5 | 41% | 2,43 | 59% | 1,70 |
| 30,5 | 36% | 2,80 | 64% | 1,56 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,9, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 74% | 1,34 | 26% | 3,91 |
| 9,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,74 |
| 10,5 | 52% | 1,93 | 48% | 2,08 |
| 11,5 | 40% | 2,48 | 60% | 1,68 |
| 12,5 | 31% | 3,23 | 69% | 1,45 |
Cornere total estimat 9,8, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 73% | 1,36 | 27% | 3,77 |
| 8,5 | 62% | 1,60 | 38% | 2,66 |
| 9,5 | 51% | 1,98 | 49% | 2,03 |
| 10,5 | 39% | 2,55 | 61% | 1,65 |
| 11,5 | 29% | 3,40 | 71% | 1,42 |
Faulturi total estimat 21,9, interval 16–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 | 67% | 1,49 | 33% | 3,06 |
| 20,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,46 |
| 21,5 | 51% | 1,95 | 49% | 2,05 |
| 22,5 | 43% | 2,31 | 57% | 1,76 |
| 23,5 | 36% | 2,75 | 64% | 1,57 |
Cartonașe galbene total estimat 3,3, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 84% | 1,19 | 16% | 6,15 |
| 2,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,79 |
| 3,5 | 43% | 2,34 | 57% | 1,74 |
| 4,5 | 24% | 4,13 | 76% | 1,32 |
| 5,5 | 12% | 8,22 | 88% | 1,14 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Dortmund
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,0 / 10,9
- Șuturi pe poartă
- 5,5 / 3,7
- Cornere
- 4,4 / 3,4
- Faulturi
- 12,1 / 11,2
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 1,4
- Ofsaiduri
- – / –
Betis
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,7 / 15,1
- Șuturi pe poartă
- 6,2 / 6,2
- Cornere
- 4,9 / 6,7
- Faulturi
- 9,8 / 10,8
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –