Înapoi la meciurile care urmează
Experiment între ligi. Competiția n-are istoric propriu la noi. Forma fiecărei echipe vine din campionatul ei intern (ultimele 10 meciuri), factorul de teren din media celor 5 ligi la un loc, arbitrul nu contează. La media unei echipe obișnuite din ligile urmărite: Slavia Praha. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
Total estimat 24,3, interval 17–32, −4% față de ligă
Total estimat 8,2, interval 4–12, −6% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,5, interval 5–13, −12% față de ligă
Total estimat 24,1, interval 18–31, +3% față de ligă
Total estimat 4,0, interval 2–7, +5% față de ligă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 24,3, interval 17–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,55 |
| 23,5 | 54% | 1,86 | 46% | 2,16 |
| 24,5 | 46% | 2,17 | 54% | 1,85 |
| 25,5 | 40% | 2,52 | 60% | 1,66 |
| 26,5 | 33% | 3,07 | 67% | 1,48 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,2, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 70% | 1,43 | 30% | 3,33 |
| 7,5 | 57% | 1,76 | 43% | 2,31 |
| 8,5 | 43% | 2,30 | 57% | 1,77 |
| 9,5 | 32% | 3,16 | 68% | 1,46 |
| 10,5 | 21% | 4,66 | 79% | 1,27 |
Cornere total estimat 8,5, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 72% | 1,40 | 28% | 3,53 |
| 7,5 | 59% | 1,68 | 41% | 2,46 |
| 8,5 | 47% | 2,15 | 53% | 1,87 |
| 9,5 | 35% | 2,87 | 65% | 1,54 |
| 10,5 | 24% | 4,13 | 76% | 1,32 |
Faulturi total estimat 24,1, interval 18–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,54 |
| 23,5 | 53% | 1,88 | 47% | 2,13 |
| 24,5 | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 25,5 | 38% | 2,63 | 62% | 1,61 |
| 26,5 | 31% | 3,25 | 69% | 1,44 |
Cartonașe galbene total estimat 4,0, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 76% | 1,32 | 24% | 4,16 |
| 3,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,33 |
| 4,5 | 37% | 2,68 | 63% | 1,60 |
| 5,5 | 22% | 4,49 | 78% | 1,29 |
| 6,5 | 12% | 8,47 | 88% | 1,13 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Slavia Praha
Media ultimelor 0 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,6 / 12,6
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 4,4
- Cornere
- 4,8 / 4,8
- Faulturi
- 11,7 / 11,7
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –
Arsenal
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,1 / 9,6
- Șuturi pe poartă
- 5,3 / 2,6
- Cornere
- 4,0 / 3,4
- Faulturi
- 10,1 / 14,8
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 2,9
- Ofsaiduri
- – / –