Înapoi la meciurile care urmează
Experiment între ligi. Competiția n-are istoric propriu la noi. Forma fiecărei echipe vine din campionatul ei intern (ultimele 10 meciuri), factorul de teren din media celor 5 ligi la un loc, arbitrul nu contează. La media unei echipe obișnuite din ligile urmărite: Fenerbahçe. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
Total estimat 26,1, interval 19–34, +3% față de ligă
Total estimat 9,0, interval 5–13, +3% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 9,4, interval 5–14, −2% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 24,0, interval 17–31, +2% față de ligă fără părere la 23,5
Total estimat 4,3, interval 2–7, +11% față de ligă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,1, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,46 |
| 25,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 26,5 | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 27,5 | 39% | 2,55 | 61% | 1,64 |
| 28,5 | 32% | 3,08 | 68% | 1,48 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,0, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 77% | 1,29 | 23% | 4,44 |
| 7,5 | 66% | 1,52 | 34% | 2,91 |
| 8,5 | 53% | 1,88 | 47% | 2,14 |
| 9,5 | 40% | 2,47 | 60% | 1,68 |
| 10,5 | 30% | 3,35 | 70% | 1,43 |
Cornere total estimat 9,4, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 70% | 1,42 | 30% | 3,36 |
| 8,5 | 58% | 1,71 | 42% | 2,41 |
| 9,5 | 46% | 2,17 | 54% | 1,85 |
| 10,5 | 35% | 2,85 | 65% | 1,54 |
| 11,5 | 25% | 4,01 | 75% | 1,33 |
Faulturi total estimat 24,0, interval 17–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 67% | 1,49 | 33% | 3,02 |
| 22,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,45 |
| 23,5 | 52% | 1,94 | 48% | 2,07 |
| 24,5 | 44% | 2,28 | 56% | 1,78 |
| 25,5 | 37% | 2,71 | 63% | 1,58 |
Cartonașe galbene total estimat 4,3, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 79% | 1,26 | 21% | 4,80 |
| 3,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,61 |
| 4,5 | 43% | 2,32 | 57% | 1,75 |
| 5,5 | 27% | 3,76 | 73% | 1,36 |
| 6,5 | 14% | 6,91 | 86% | 1,17 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Fenerbahçe
Media ultimelor 0 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,6 / 12,6
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 4,4
- Cornere
- 4,8 / 4,8
- Faulturi
- 11,7 / 11,7
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –
Liverpool
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,0 / 12,2
- Șuturi pe poartă
- 5,1 / 4,2
- Cornere
- 5,5 / 3,9
- Faulturi
- 13,0 / 11,5
- Cartonașe galbene
- 2,3 / 2,4
- Ofsaiduri
- – / –