Înapoi la meciurile care urmează
22:00
Roma
Experiment între ligi. Competiția n-are istoric propriu la noi. Forma fiecărei echipe vine din campionatul ei intern (ultimele 10 meciuri), factorul de teren din media celor 5 ligi la un loc, arbitrul nu contează. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
Man UnitedRoma
15,8
Șuturimedia ligii: 25,2 pe meci
13,2
PESTE 25,5 experiment, neverificat
Total estimat 29,0, interval 21–37, +15% față de ligă
Total estimat 29,0, interval 21–37, +15% față de ligă
4,6
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
4,8
PESTE 8,5 experiment, neverificat
Total estimat 9,4, interval 5–14, +8% față de ligă
Total estimat 9,4, interval 5–14, +8% față de ligă
5,1
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
4,2
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,3, interval 5–14, −3% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,3, interval 5–14, −3% față de ligă fără părere la 9,5
10,4
Faulturimedia ligii: 23,5 pe meci
11,3
SUB 23,5 experiment, neverificat
Total estimat 21,7, interval 15–28, −8% față de ligă
Total estimat 21,7, interval 15–28, −8% față de ligă
1,8
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
1,9
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,7, interval 1–6, −3% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,7, interval 1–6, −3% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 29,0, interval 21–37
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 77% | 1,29 | 23% | 4,43 |
| 27,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,42 |
| 28,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 29,5 | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 30,5 | 39% | 2,54 | 61% | 1,65 |
| 31,5 | 33% | 3,05 | 67% | 1,49 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,4, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 71% | 1,41 | 29% | 3,42 |
| 8,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,44 |
| 9,5 | 46% | 2,16 | 54% | 1,86 |
| 10,5 | 35% | 2,90 | 65% | 1,53 |
| 11,5 | 24% | 4,13 | 76% | 1,32 |
Cornere total estimat 9,3, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 70% | 1,43 | 30% | 3,30 |
| 8,5 | 58% | 1,74 | 42% | 2,36 |
| 9,5 | 45% | 2,21 | 55% | 1,83 |
| 10,5 | 34% | 2,96 | 66% | 1,51 |
| 11,5 | 24% | 4,18 | 76% | 1,31 |
Faulturi total estimat 21,7, interval 15–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 | 65% | 1,54 | 35% | 2,87 |
| 20,5 | 58% | 1,74 | 42% | 2,36 |
| 21,5 | 49% | 2,02 | 51% | 1,98 |
| 22,5 | 42% | 2,41 | 58% | 1,71 |
| 23,5 | 34% | 2,94 | 66% | 1,51 |
Cartonașe galbene total estimat 3,7, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 88% | 1,14 | 12% | 8,15 |
| 2,5 | 72% | 1,39 | 28% | 3,56 |
| 3,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 4,5 | 32% | 3,09 | 68% | 1,48 |
| 5,5 | 18% | 5,47 | 82% | 1,22 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Man United
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 19,4 / 11,7
- Șuturi pe poartă
- 5,4 / 4,1
- Cornere
- 6,1 / 3,8
- Faulturi
- 10,5 / 10,3
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –
Roma
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 17,6 / 9,4
- Șuturi pe poartă
- 6,5 / 3,0
- Cornere
- 5,5 / 3,2
- Faulturi
- 11,9 / 10,6
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –