Înapoi la meciurile care urmează
22:00
Paris SG
Experiment între ligi. Competiția n-are istoric propriu la noi. Forma fiecărei echipe vine din campionatul ei intern (ultimele 10 meciuri), factorul de teren din media celor 5 ligi la un loc, arbitrul nu contează. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
VillarrealParis SG
14,4
Șuturimedia ligii: 25,2 pe meci
14,4
PESTE 25,5 experiment, neverificat
Total estimat 28,8, interval 21–37, +14% față de ligă
Total estimat 28,8, interval 21–37, +14% față de ligă
5,7
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
4,6
PESTE 8,5 experiment, neverificat
Total estimat 10,3, interval 6–15, +18% față de ligă
Total estimat 10,3, interval 6–15, +18% față de ligă
5,0
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
4,9
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 10,0, interval 6–14, +4% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 10,0, interval 6–14, +4% față de ligă fără părere la 9,5
10,1
Faulturimedia ligii: 23,5 pe meci
9,3
SUB 23,5 experiment, neverificat
Total estimat 19,4, interval 14–25, −17% față de ligă
Total estimat 19,4, interval 14–25, −17% față de ligă
1,4
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
1,5
SUB 3,5 experiment, neverificat
Total estimat 2,9, interval 1–5, −23% față de ligă
Total estimat 2,9, interval 1–5, −23% față de ligă
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,8, interval 21–37
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 76% | 1,31 | 24% | 4,25 |
| 26,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,71 |
| 27,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,34 |
| 28,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,04 |
| 29,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,81 |
| 30,5 | 38% | 2,61 | 62% | 1,62 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,3, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 69% | 1,45 | 31% | 3,24 |
| 9,5 | 57% | 1,74 | 43% | 2,34 |
| 10,5 | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 11,5 | 34% | 2,91 | 66% | 1,52 |
| 12,5 | 24% | 4,08 | 76% | 1,32 |
Cornere total estimat 10,0, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 75% | 1,34 | 25% | 3,95 |
| 8,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,75 |
| 9,5 | 52% | 1,94 | 48% | 2,07 |
| 10,5 | 41% | 2,44 | 59% | 1,69 |
| 11,5 | 31% | 3,24 | 69% | 1,45 |
Faulturi total estimat 19,4, interval 14–25
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 17,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,77 |
| 18,5 | 56% | 1,79 | 44% | 2,26 |
| 19,5 | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 20,5 | 39% | 2,58 | 61% | 1,63 |
| 21,5 | 31% | 3,28 | 69% | 1,44 |
| 22,5 | 24% | 4,14 | 76% | 1,32 |
Cartonașe galbene total estimat 2,9, interval 1–5
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 0,5 | 94% | 1,07 | 6% | 16,34 |
| 1,5 | 79% | 1,27 | 21% | 4,72 |
| 2,5 | 56% | 1,77 | 44% | 2,29 |
| 3,5 | 34% | 2,93 | 66% | 1,52 |
| 4,5 | 18% | 5,51 | 82% | 1,22 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Villarreal
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,2 / 12,5
- Șuturi pe poartă
- 6,0 / 4,1
- Cornere
- 6,8 / 4,5
- Faulturi
- 10,1 / 12,2
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –
Paris SG
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 19,4 / 11,1
- Șuturi pe poartă
- 6,1 / 4,4
- Cornere
- 6,5 / 2,3
- Faulturi
- 6,1 / 10,4
- Cartonașe galbene
- 1,0 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –