Înapoi la meciurile care urmează
22:00
Bayern Munich
Experiment între ligi. Competiția n-are istoric propriu la noi. Forma fiecărei echipe vine din campionatul ei intern (ultimele 10 meciuri), factorul de teren din media celor 5 ligi la un loc, arbitrul nu contează. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
Ath MadridBayern Munich
14,9
Șuturimedia ligii: 25,2 pe meci
14,8
PESTE 25,5 experiment, neverificat
Total estimat 29,8, interval 22–38, +18% față de ligă
Total estimat 29,8, interval 22–38, +18% față de ligă
5,5
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
5,8
PESTE 8,5 experiment, neverificat
Total estimat 11,3, interval 7–16, +29% față de ligă
Total estimat 11,3, interval 7–16, +29% față de ligă
5,5
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
5,3
PESTE 9,5 experiment, neverificat
Total estimat 10,7, interval 6–15, +12% față de ligă
Total estimat 10,7, interval 6–15, +12% față de ligă
10,1
Faulturimedia ligii: 23,5 pe meci
9,5
SUB 23,5 experiment, neverificat
Total estimat 19,6, interval 14–26, −17% față de ligă
Total estimat 19,6, interval 14–26, −17% față de ligă
1,7
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
1,3
SUB 3,5 experiment, neverificat
Total estimat 3,0, interval 1–5, −23% față de ligă
Total estimat 3,0, interval 1–5, −23% față de ligă
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 29,8, interval 22–38
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 81% | 1,24 | 19% | 5,22 |
| 27,5 | 62% | 1,60 | 38% | 2,66 |
| 28,5 | 56% | 1,77 | 44% | 2,29 |
| 29,5 | 50% | 1,98 | 50% | 2,02 |
| 30,5 | 44% | 2,25 | 56% | 1,80 |
| 31,5 | 38% | 2,62 | 62% | 1,62 |
Șuturi pe poartă total estimat 11,3, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 77% | 1,30 | 23% | 4,37 |
| 9,5 | 67% | 1,49 | 33% | 3,05 |
| 10,5 | 56% | 1,77 | 44% | 2,29 |
| 11,5 | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 12,5 | 35% | 2,89 | 65% | 1,53 |
| 13,5 | 25% | 3,95 | 75% | 1,34 |
Cornere total estimat 10,7, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 72% | 1,40 | 28% | 3,51 |
| 9,5 | 60% | 1,65 | 40% | 2,53 |
| 10,5 | 49% | 2,02 | 51% | 1,98 |
| 11,5 | 39% | 2,59 | 61% | 1,63 |
| 12,5 | 29% | 3,44 | 71% | 1,41 |
Faulturi total estimat 19,6, interval 14–26
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 17,5 | 66% | 1,52 | 34% | 2,91 |
| 18,5 | 58% | 1,74 | 42% | 2,35 |
| 19,5 | 49% | 2,06 | 51% | 1,95 |
| 20,5 | 41% | 2,45 | 59% | 1,69 |
| 21,5 | 33% | 3,03 | 67% | 1,49 |
| 22,5 | 26% | 3,83 | 74% | 1,35 |
Cartonașe galbene total estimat 3,0, interval 1–5
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 0,5 | 94% | 1,06 | 6% | 16,48 |
| 1,5 | 79% | 1,27 | 21% | 4,76 |
| 2,5 | 57% | 1,76 | 43% | 2,31 |
| 3,5 | 34% | 2,90 | 66% | 1,53 |
| 4,5 | 18% | 5,44 | 82% | 1,23 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Ath Madrid
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,7 / 11,5
- Șuturi pe poartă
- 6,0 / 4,5
- Cornere
- 6,3 / 3,4
- Faulturi
- 11,9 / 10,6
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 1,4
- Ofsaiduri
- – / –
Bayern Munich
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 21,4 / 10,5
- Șuturi pe poartă
- 8,3 / 4,0
- Cornere
- 8,3 / 3,6
- Faulturi
- 8,1 / 8,6
- Cartonașe galbene
- 1,0 / 1,8
- Ofsaiduri
- – / –