Înapoi la meciurile care urmează
22:00
Aston Villa
Experiment între ligi. Competiția n-are istoric propriu la noi. Forma fiecărei echipe vine din campionatul ei intern (ultimele 10 meciuri), factorul de teren din media celor 5 ligi la un loc, arbitrul nu contează. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
BarcelonaAston Villa
19,3
Șuturimedia ligii: 25,2 pe meci
8,9
PESTE 25,5 experiment, neverificat
Total estimat 28,2, interval 21–36, +12% față de ligă
Total estimat 28,2, interval 21–36, +12% față de ligă
7,0
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
3,3
PESTE 8,5 experiment, neverificat
Total estimat 10,3, interval 6–15, +18% față de ligă
Total estimat 10,3, interval 6–15, +18% față de ligă
6,9
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
3,1
PESTE 9,5 experiment, neverificat
Total estimat 10,0, interval 6–15, +5% față de ligă
Total estimat 10,0, interval 6–15, +5% față de ligă
10,6
Faulturimedia ligii: 23,5 pe meci
10,2
SUB 23,5 experiment, neverificat
Total estimat 20,8, interval 15–27, −11% față de ligă
Total estimat 20,8, interval 15–27, −11% față de ligă
1,7
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
1,8
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,5, interval 1–6, −9% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,5, interval 1–6, −9% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,2, interval 21–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 73% | 1,37 | 27% | 3,70 |
| 26,5 | 59% | 1,68 | 41% | 2,47 |
| 27,5 | 53% | 1,89 | 47% | 2,12 |
| 28,5 | 46% | 2,18 | 54% | 1,85 |
| 29,5 | 40% | 2,49 | 60% | 1,67 |
| 30,5 | 34% | 2,96 | 66% | 1,51 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,3, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 68% | 1,46 | 32% | 3,17 |
| 9,5 | 57% | 1,76 | 43% | 2,31 |
| 10,5 | 45% | 2,21 | 55% | 1,83 |
| 11,5 | 34% | 2,95 | 66% | 1,51 |
| 12,5 | 24% | 4,15 | 76% | 1,32 |
Cornere total estimat 10,0, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 65% | 1,54 | 35% | 2,84 |
| 9,5 | 53% | 1,87 | 47% | 2,15 |
| 10,5 | 43% | 2,34 | 57% | 1,75 |
| 11,5 | 32% | 3,15 | 68% | 1,47 |
| 12,5 | 23% | 4,40 | 77% | 1,29 |
Faulturi total estimat 20,8, interval 15–27
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 18,5 | 67% | 1,50 | 33% | 3,01 |
| 19,5 | 58% | 1,71 | 42% | 2,41 |
| 20,5 | 51% | 1,98 | 49% | 2,03 |
| 21,5 | 43% | 2,35 | 57% | 1,74 |
| 22,5 | 35% | 2,86 | 65% | 1,54 |
Cartonașe galbene total estimat 3,5, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 86% | 1,16 | 14% | 7,15 |
| 2,5 | 67% | 1,49 | 33% | 3,04 |
| 3,5 | 46% | 2,17 | 54% | 1,86 |
| 4,5 | 28% | 3,60 | 72% | 1,38 |
| 5,5 | 14% | 6,96 | 86% | 1,17 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Barcelona
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 19,9 / 8,1
- Șuturi pe poartă
- 7,9 / 3,1
- Cornere
- 7,5 / 3,1
- Faulturi
- 9,1 / 10,1
- Cartonașe galbene
- 1,3 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –
Aston Villa
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,7 / 15,2
- Șuturi pe poartă
- 4,1 / 4,9
- Cornere
- 3,8 / 5,1
- Faulturi
- 10,0 / 12,4
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 2,4
- Ofsaiduri
- – / –