Înapoi la meciurile care urmează
Experiment între ligi. Competiția n-are istoric propriu la noi. Forma fiecărei echipe vine din campionatul ei intern (ultimele 10 meciuri), factorul de teren din media celor 5 ligi la un loc, arbitrul nu contează. La media unei echipe obișnuite din ligile urmărite: Feyenoord. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
Total estimat 26,9, interval 19–35, +6% față de ligă
Total estimat 9,1, interval 5–13, +5% față de ligă
Total estimat 9,2, interval 5–13, −4% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 21,1, interval 15–28, −10% față de ligă
Total estimat 3,2, interval 1–6, −16% față de ligă fără părere la 3,5
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,9, interval 19–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,79 |
| 25,5 | 58% | 1,72 | 42% | 2,39 |
| 26,5 | 51% | 1,95 | 49% | 2,05 |
| 27,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,81 |
| 28,5 | 38% | 2,64 | 62% | 1,61 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,1, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 68% | 1,47 | 32% | 3,11 |
| 8,5 | 55% | 1,81 | 45% | 2,24 |
| 9,5 | 43% | 2,33 | 57% | 1,75 |
| 10,5 | 32% | 3,13 | 68% | 1,47 |
| 11,5 | 22% | 4,50 | 78% | 1,29 |
Cornere total estimat 9,2, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 68% | 1,47 | 32% | 3,12 |
| 8,5 | 56% | 1,79 | 44% | 2,27 |
| 9,5 | 44% | 2,28 | 56% | 1,78 |
| 10,5 | 32% | 3,12 | 68% | 1,47 |
| 11,5 | 23% | 4,41 | 77% | 1,29 |
Faulturi total estimat 21,1, interval 15–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,61 |
| 20,5 | 53% | 1,88 | 47% | 2,14 |
| 21,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,80 |
| 22,5 | 37% | 2,71 | 63% | 1,58 |
| 23,5 | 30% | 3,33 | 70% | 1,43 |
Cartonașe galbene total estimat 3,2, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 82% | 1,21 | 18% | 5,68 |
| 2,5 | 62% | 1,60 | 38% | 2,66 |
| 3,5 | 41% | 2,46 | 59% | 1,69 |
| 4,5 | 23% | 4,43 | 77% | 1,29 |
| 5,5 | 11% | 9,07 | 89% | 1,12 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Feyenoord
Media ultimelor 0 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,6 / 12,6
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 4,4
- Cornere
- 4,8 / 4,8
- Faulturi
- 11,7 / 11,7
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –
Inter
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 18,9 / 10,4
- Șuturi pe poartă
- 6,4 / 3,4
- Cornere
- 5,7 / 3,3
- Faulturi
- 8,6 / 10,2
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,4
- Ofsaiduri
- – / –