Înapoi la meciurile care urmează
Experiment între ligi. Competiția n-are istoric propriu la noi. Forma fiecărei echipe vine din campionatul ei intern (ultimele 10 meciuri), factorul de teren din media celor 5 ligi la un loc, arbitrul nu contează. La media unei echipe obișnuite din ligile urmărite: Galatasaray. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
Total estimat 29,4, interval 22–38, +17% față de ligă
Total estimat 10,6, interval 6–15, +22% față de ligă
Total estimat 11,0, interval 7–16, +16% față de ligă
Total estimat 22,0, interval 16–29, −6% față de ligă
Total estimat 3,4, interval 1–6, −12% față de ligă fără părere la 3,5
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 29,4, interval 22–38
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 79% | 1,26 | 21% | 4,83 |
| 27,5 | 60% | 1,65 | 40% | 2,53 |
| 28,5 | 54% | 1,85 | 46% | 2,18 |
| 29,5 | 48% | 2,09 | 52% | 1,92 |
| 30,5 | 41% | 2,42 | 59% | 1,71 |
| 31,5 | 36% | 2,77 | 64% | 1,56 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,6, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 72% | 1,40 | 28% | 3,53 |
| 9,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,57 |
| 10,5 | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 11,5 | 38% | 2,63 | 62% | 1,61 |
| 12,5 | 28% | 3,56 | 72% | 1,39 |
Cornere total estimat 11,0, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 9,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,76 |
| 10,5 | 53% | 1,88 | 47% | 2,13 |
| 11,5 | 43% | 2,31 | 57% | 1,76 |
| 12,5 | 33% | 3,07 | 67% | 1,48 |
| 13,5 | 24% | 4,19 | 76% | 1,31 |
Faulturi total estimat 22,0, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 60% | 1,66 | 40% | 2,51 |
| 21,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 22,5 | 44% | 2,28 | 56% | 1,78 |
| 23,5 | 37% | 2,73 | 63% | 1,58 |
| 24,5 | 30% | 3,35 | 70% | 1,43 |
Cartonașe galbene total estimat 3,4, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 85% | 1,17 | 15% | 6,80 |
| 2,5 | 66% | 1,52 | 34% | 2,93 |
| 3,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,81 |
| 4,5 | 26% | 3,81 | 74% | 1,36 |
| 5,5 | 14% | 7,39 | 86% | 1,16 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Galatasaray
Media ultimelor 0 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,6 / 12,6
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 4,4
- Cornere
- 4,8 / 4,8
- Faulturi
- 11,7 / 11,7
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –
Stuttgart
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,7 / 17,7
- Șuturi pe poartă
- 6,2 / 6,3
- Cornere
- 6,6 / 6,0
- Faulturi
- 9,5 / 11,1
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,8
- Ofsaiduri
- – / –