Înapoi la meciurile care urmează
Experiment între ligi. Competiția n-are istoric propriu la noi. Forma fiecărei echipe vine din campionatul ei intern (ultimele 10 meciuri), factorul de teren din media celor 5 ligi la un loc, arbitrul nu contează. La media unei echipe obișnuite din ligile urmărite: Shaktar, Sporting CP. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
Total estimat 25,2, interval 18–33, +0% față de ligă fără părere la 25,5
Total estimat 8,7, interval 5–13, +0% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 9,6, interval 5–14, +0% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 23,5, interval 17–30, +0% față de ligă fără părere la 23,5
Total estimat 3,8, interval 1–7, +0% față de ligă fără părere la 3,5
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 25,2, interval 18–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 | 60% | 1,66 | 40% | 2,52 |
| 24,5 | 54% | 1,87 | 46% | 2,15 |
| 25,5 | 46% | 2,17 | 54% | 1,85 |
| 26,5 | 40% | 2,51 | 60% | 1,66 |
| 27,5 | 33% | 3,05 | 67% | 1,49 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,7, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 76% | 1,32 | 24% | 4,09 |
| 7,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,72 |
| 8,5 | 51% | 1,98 | 49% | 2,02 |
| 9,5 | 38% | 2,63 | 62% | 1,61 |
| 10,5 | 27% | 3,70 | 73% | 1,37 |
Cornere total estimat 9,6, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 71% | 1,40 | 29% | 3,50 |
| 8,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,49 |
| 9,5 | 48% | 2,08 | 52% | 1,92 |
| 10,5 | 36% | 2,75 | 64% | 1,57 |
| 11,5 | 27% | 3,75 | 73% | 1,36 |
Faulturi total estimat 23,5, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,73 |
| 22,5 | 56% | 1,79 | 44% | 2,26 |
| 23,5 | 48% | 2,08 | 52% | 1,93 |
| 24,5 | 41% | 2,46 | 59% | 1,69 |
| 25,5 | 33% | 3,00 | 67% | 1,50 |
Cartonașe galbene total estimat 3,8, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 89% | 1,13 | 11% | 8,84 |
| 2,5 | 73% | 1,37 | 27% | 3,73 |
| 3,5 | 53% | 1,88 | 47% | 2,13 |
| 4,5 | 34% | 2,92 | 66% | 1,52 |
| 5,5 | 19% | 5,13 | 81% | 1,24 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Shaktar
Media ultimelor 0 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,6 / 12,6
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 4,4
- Cornere
- 4,8 / 4,8
- Faulturi
- 11,7 / 11,7
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –
Sporting CP
Media ultimelor 0 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,6 / 12,6
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 4,4
- Cornere
- 4,8 / 4,8
- Faulturi
- 11,7 / 11,7
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –