Înapoi la meciurile care urmează
21:45
Toulouse
MarseilleToulouse
15,0
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
13,2
PESTE 25,5 încredere bună
Total estimat 28,2, interval 21–36, +12% față de ligă
Total estimat 28,2, interval 21–36, +12% față de ligă
5,3
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,9 pe meci
4,3
PESTE 8,5 încredere slabă
Total estimat 9,6, interval 5–14, +7% față de ligă
Total estimat 9,6, interval 5–14, +7% față de ligă
5,1
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
4,3
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,4, interval 5–14, −1% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,4, interval 5–14, −1% față de ligă fără părere la 9,5
11,3
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
13,6
Fără părere la 24,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 24,9, interval 18–32, +3% față de ligă fără părere la 24,5
Total estimat 24,9, interval 18–32, +3% față de ligă fără părere la 24,5
1,6
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,6 pe meci
2,3
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,8, interval 1–6, +5% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,8, interval 1–6, +5% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,2, interval 21–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 73% | 1,37 | 27% | 3,67 |
| 26,5 | 59% | 1,68 | 41% | 2,46 |
| 27,5 | 53% | 1,90 | 47% | 2,11 |
| 28,5 | 46% | 2,18 | 54% | 1,84 |
| 29,5 | 40% | 2,50 | 60% | 1,67 |
| 30,5 | 33% | 2,99 | 67% | 1,50 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,6, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 72% | 1,39 | 28% | 3,60 |
| 8,5 | 61% | 1,63 | 39% | 2,58 |
| 9,5 | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 10,5 | 37% | 2,68 | 63% | 1,59 |
| 11,5 | 27% | 3,67 | 73% | 1,37 |
Cornere total estimat 9,4, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 70% | 1,43 | 30% | 3,35 |
| 8,5 | 58% | 1,71 | 42% | 2,40 |
| 9,5 | 46% | 2,17 | 54% | 1,85 |
| 10,5 | 35% | 2,85 | 65% | 1,54 |
| 11,5 | 25% | 3,99 | 75% | 1,33 |
Faulturi total estimat 24,9, interval 18–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 65% | 1,54 | 35% | 2,85 |
| 23,5 | 58% | 1,73 | 42% | 2,37 |
| 24,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 25,5 | 43% | 2,32 | 57% | 1,76 |
| 26,5 | 37% | 2,74 | 63% | 1,58 |
Cartonașe galbene total estimat 3,8, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 89% | 1,12 | 11% | 9,25 |
| 2,5 | 74% | 1,36 | 26% | 3,78 |
| 3,5 | 53% | 1,88 | 47% | 2,13 |
| 4,5 | 34% | 2,96 | 66% | 1,51 |
| 5,5 | 19% | 5,30 | 81% | 1,23 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Marseille
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,6 / 15,9
- Șuturi pe poartă
- 5,4 / 5,0
- Cornere
- 4,5 / 5,1
- Faulturi
- 12,1 / 11,4
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –
Toulouse
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,2 / 12,8
- Șuturi pe poartă
- 4,5 / 4,3
- Cornere
- 4,3 / 4,9
- Faulturi
- 15,7 / 10,5
- Cartonașe galbene
- 2,2 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –