Înapoi la meciurile care urmează
18:15
Monaco
Paris FCMonaco
14,9
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
9,8
SUB 25,5 încredere slabă
Total estimat 24,7, interval 18–32, −2% față de ligă
Total estimat 24,7, interval 18–32, −2% față de ligă
4,7
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,9 pe meci
3,5
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,2, interval 4–12, −8% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,2, interval 4–12, −8% față de ligă fără părere la 8,5
5,0
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
3,8
SUB 9,5 încredere modestă
Total estimat 8,7, interval 5–13, −8% față de ligă
Total estimat 8,7, interval 5–13, −8% față de ligă
11,7
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
10,7
SUB 24,5 încredere modestă
Total estimat 22,4, interval 16–29, −7% față de ligă
Total estimat 22,4, interval 16–29, −7% față de ligă
1,9
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,6 pe meci
1,6
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,5, interval 1–6, −4% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,5, interval 1–6, −4% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 24,7, interval 18–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,76 |
| 23,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,34 |
| 24,5 | 50% | 2,00 | 50% | 2,00 |
| 25,5 | 43% | 2,31 | 57% | 1,76 |
| 26,5 | 36% | 2,75 | 64% | 1,57 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,2, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 70% | 1,43 | 30% | 3,30 |
| 7,5 | 57% | 1,77 | 43% | 2,30 |
| 8,5 | 44% | 2,29 | 56% | 1,77 |
| 9,5 | 32% | 3,12 | 68% | 1,47 |
| 10,5 | 22% | 4,54 | 78% | 1,28 |
Cornere total estimat 8,7, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 74% | 1,36 | 26% | 3,79 |
| 7,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,63 |
| 8,5 | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 9,5 | 38% | 2,63 | 62% | 1,61 |
| 10,5 | 28% | 3,59 | 72% | 1,39 |
Faulturi total estimat 22,4, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,72 |
| 21,5 | 55% | 1,81 | 45% | 2,23 |
| 22,5 | 48% | 2,10 | 52% | 1,91 |
| 23,5 | 40% | 2,48 | 60% | 1,68 |
| 24,5 | 33% | 3,03 | 67% | 1,49 |
Cartonașe galbene total estimat 3,5, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 86% | 1,16 | 14% | 7,31 |
| 2,5 | 68% | 1,48 | 32% | 3,08 |
| 3,5 | 46% | 2,17 | 54% | 1,86 |
| 4,5 | 27% | 3,66 | 73% | 1,38 |
| 5,5 | 14% | 7,22 | 86% | 1,16 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Paris FC
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,5 / 9,9
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 3,0
- Cornere
- 4,3 / 3,8
- Faulturi
- 12,3 / 9,9
- Cartonașe galbene
- 2,5 / 1,2
- Ofsaiduri
- – / –
Monaco
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,8 / 13,7
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 4,1
- Cornere
- 4,4 / 4,9
- Faulturi
- 11,4 / 11,2
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –