Înapoi la meciurile care urmează
16:00
Auxerre
StrasbourgAuxerre
13,7
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
13,0
PESTE 25,5 încredere bună
Total estimat 26,6, interval 19–34, +6% față de ligă
Total estimat 26,6, interval 19–34, +6% față de ligă
5,7
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,9 pe meci
5,1
PESTE 8,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 10,8, interval 6–15, +21% față de ligă
Total estimat 10,8, interval 6–15, +21% față de ligă
5,0
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
4,6
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,6, interval 5–14, +1% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,6, interval 5–14, +1% față de ligă fără părere la 9,5
9,5
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
12,4
SUB 24,5 încredere modestă
Total estimat 21,9, interval 16–29, −9% față de ligă
Total estimat 21,9, interval 16–29, −9% față de ligă
1,6
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,6 pe meci
1,6
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,2, interval 1–6, −12% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,2, interval 1–6, −12% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,6, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 63% | 1,60 | 37% | 2,67 |
| 25,5 | 56% | 1,79 | 44% | 2,26 |
| 26,5 | 49% | 2,04 | 51% | 1,96 |
| 27,5 | 43% | 2,33 | 57% | 1,75 |
| 28,5 | 36% | 2,74 | 64% | 1,57 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,8, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 72% | 1,38 | 28% | 3,63 |
| 9,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,64 |
| 10,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 11,5 | 39% | 2,56 | 61% | 1,64 |
| 12,5 | 30% | 3,34 | 70% | 1,43 |
Cornere total estimat 9,6, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 72% | 1,39 | 28% | 3,54 |
| 8,5 | 60% | 1,66 | 40% | 2,51 |
| 9,5 | 49% | 2,06 | 51% | 1,95 |
| 10,5 | 37% | 2,69 | 63% | 1,59 |
| 11,5 | 28% | 3,61 | 72% | 1,38 |
Faulturi total estimat 21,9, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 | 67% | 1,50 | 33% | 3,01 |
| 20,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 21,5 | 51% | 1,96 | 49% | 2,04 |
| 22,5 | 43% | 2,32 | 57% | 1,76 |
| 23,5 | 36% | 2,76 | 64% | 1,57 |
Cartonașe galbene total estimat 3,2, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 83% | 1,21 | 17% | 5,84 |
| 2,5 | 63% | 1,60 | 37% | 2,67 |
| 3,5 | 40% | 2,49 | 60% | 1,67 |
| 4,5 | 22% | 4,59 | 78% | 1,28 |
| 5,5 | 10% | 9,68 | 90% | 1,12 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Strasbourg
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,8 / 16,7
- Șuturi pe poartă
- 4,9 / 6,1
- Cornere
- 3,0 / 4,6
- Faulturi
- 10,5 / 10,5
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –
Auxerre
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,9 / 13,2
- Șuturi pe poartă
- 5,0 / 5,6
- Cornere
- 5,4 / 6,3
- Faulturi
- 14,2 / 8,6
- Cartonașe galbene
- 1,5 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –