Înapoi la meciurile care urmează
21:45
Le Mans
TroyesLe Mans
15,6
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
11,6
PESTE 25,5 încredere modestă
Total estimat 27,3, interval 20–35, +8% față de ligă
Total estimat 27,3, interval 20–35, +8% față de ligă
4,4
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,9 pe meci
4,7
PESTE 8,5 încredere slabă
Total estimat 9,1, interval 5–13, +2% față de ligă
Total estimat 9,1, interval 5–13, +2% față de ligă
6,4
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
3,5
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,9, interval 6–15, +4% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,9, interval 6–15, +4% față de ligă fără părere la 9,5
10,4
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
13,8
Fără părere la 24,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 24,2, interval 17–31, +0% față de ligă fără părere la 24,5
Total estimat 24,2, interval 17–31, +0% față de ligă fără părere la 24,5
1,5
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,6 pe meci
2,0
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,5, interval 1–6, −3% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,5, interval 1–6, −3% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 27,3, interval 20–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 67% | 1,50 | 33% | 3,01 |
| 25,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,50 |
| 26,5 | 53% | 1,87 | 47% | 2,15 |
| 27,5 | 46% | 2,15 | 54% | 1,87 |
| 28,5 | 40% | 2,48 | 60% | 1,68 |
| 29,5 | 34% | 2,95 | 66% | 1,51 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,1, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 67% | 1,50 | 33% | 3,01 |
| 8,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,21 |
| 9,5 | 42% | 2,36 | 58% | 1,73 |
| 10,5 | 32% | 3,15 | 68% | 1,47 |
| 11,5 | 22% | 4,48 | 78% | 1,29 |
Cornere total estimat 9,9, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 74% | 1,35 | 26% | 3,85 |
| 8,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,72 |
| 9,5 | 51% | 1,95 | 49% | 2,05 |
| 10,5 | 41% | 2,46 | 59% | 1,68 |
| 11,5 | 31% | 3,26 | 69% | 1,44 |
Faulturi total estimat 24,2, interval 17–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 60% | 1,65 | 40% | 2,53 |
| 23,5 | 53% | 1,88 | 47% | 2,13 |
| 24,5 | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 25,5 | 38% | 2,61 | 62% | 1,62 |
| 26,5 | 31% | 3,18 | 69% | 1,46 |
Cartonașe galbene total estimat 3,5, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 87% | 1,16 | 13% | 7,43 |
| 2,5 | 68% | 1,46 | 32% | 3,17 |
| 3,5 | 47% | 2,13 | 53% | 1,88 |
| 4,5 | 28% | 3,57 | 72% | 1,39 |
| 5,5 | 14% | 7,01 | 86% | 1,17 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Troyes
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,4 / 15,2
- Șuturi pe poartă
- 2,6 / 5,6
- Cornere
- 5,4 / 4,8
- Faulturi
- 10,8 / 12,7
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –
Le Mans
Media ultimelor 6 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,5 / 17,2
- Șuturi pe poartă
- 4,7 / 5,5
- Cornere
- 2,8 / 6,5
- Faulturi
- 14,8 / 10,0
- Cartonașe galbene
- 2,5 / 2,0
- Ofsaiduri
- – / –