Înapoi la meciurile care urmează
21:45
Brest
LorientBrest
12,6
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
13,5
PESTE 25,5 încredere slabă
Total estimat 26,1, interval 19–34, +4% față de ligă
Total estimat 26,1, interval 19–34, +4% față de ligă
4,6
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,9 pe meci
4,2
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,8, interval 5–13, −1% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,8, interval 5–13, −1% față de ligă fără părere la 8,5
4,6
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
5,1
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,7, interval 5–14, +2% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,7, interval 5–14, +2% față de ligă fără părere la 9,5
10,4
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
12,7
SUB 24,5 încredere slabă
Total estimat 23,1, interval 17–30, −4% față de ligă
Total estimat 23,1, interval 17–30, −4% față de ligă
1,2
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,6 pe meci
1,5
SUB 3,5 încredere modestă
Total estimat 2,7, interval 1–5, −27% față de ligă
Total estimat 2,7, interval 1–5, −27% față de ligă
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,1, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 59% | 1,68 | 41% | 2,47 |
| 25,5 | 53% | 1,90 | 47% | 2,11 |
| 26,5 | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 27,5 | 39% | 2,54 | 61% | 1,65 |
| 28,5 | 33% | 3,07 | 67% | 1,48 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,8, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 76% | 1,32 | 24% | 4,13 |
| 7,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,77 |
| 8,5 | 51% | 1,95 | 49% | 2,05 |
| 9,5 | 39% | 2,58 | 61% | 1,63 |
| 10,5 | 28% | 3,52 | 72% | 1,40 |
Cornere total estimat 9,7, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 72% | 1,39 | 28% | 3,57 |
| 8,5 | 60% | 1,66 | 40% | 2,52 |
| 9,5 | 49% | 2,05 | 51% | 1,96 |
| 10,5 | 38% | 2,66 | 62% | 1,60 |
| 11,5 | 28% | 3,56 | 72% | 1,39 |
Faulturi total estimat 23,1, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,49 |
| 22,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 23,5 | 44% | 2,26 | 56% | 1,79 |
| 24,5 | 37% | 2,70 | 63% | 1,59 |
| 25,5 | 30% | 3,30 | 70% | 1,43 |
Cartonașe galbene total estimat 2,7, interval 1–5
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 0,5 | 93% | 1,08 | 7% | 13,99 |
| 1,5 | 74% | 1,34 | 26% | 3,91 |
| 2,5 | 49% | 2,02 | 51% | 1,98 |
| 3,5 | 28% | 3,58 | 72% | 1,39 |
| 4,5 | 13% | 7,56 | 87% | 1,15 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Lorient
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,5 / 13,3
- Șuturi pe poartă
- 3,9 / 4,0
- Cornere
- 3,5 / 6,2
- Faulturi
- 9,0 / 13,4
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –
Brest
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,6 / 12,5
- Șuturi pe poartă
- 5,2 / 4,6
- Cornere
- 4,8 / 5,0
- Faulturi
- 11,9 / 11,8
- Cartonașe galbene
- 0,9 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –