Înapoi la meciurile care urmează
21:45
Angers
LyonAngers
17,1
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
10,6
PESTE 25,5 încredere bună
Total estimat 27,7, interval 20–36, +10% față de ligă
Total estimat 27,7, interval 20–36, +10% față de ligă
6,6
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,9 pe meci
3,2
PESTE 8,5 încredere slabă
Total estimat 9,7, interval 6–14, +9% față de ligă
Total estimat 9,7, interval 6–14, +9% față de ligă
6,5
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
5,3
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 11,8, interval 7–17, +24% față de ligă
Total estimat 11,8, interval 7–17, +24% față de ligă
11,3
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
12,3
SUB 24,5 încredere slabă
Total estimat 23,6, interval 17–31, −2% față de ligă
Total estimat 23,6, interval 17–31, −2% față de ligă
1,5
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,6 pe meci
2,2
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,7, interval 1–6, +1% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,7, interval 1–6, +1% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 27,7, interval 20–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 69% | 1,44 | 31% | 3,26 |
| 25,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,69 |
| 26,5 | 56% | 1,77 | 44% | 2,29 |
| 27,5 | 50% | 2,00 | 50% | 2,00 |
| 28,5 | 44% | 2,28 | 56% | 1,78 |
| 29,5 | 37% | 2,70 | 63% | 1,59 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,7, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 73% | 1,36 | 27% | 3,75 |
| 8,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,65 |
| 9,5 | 50% | 1,98 | 50% | 2,02 |
| 10,5 | 38% | 2,60 | 62% | 1,62 |
| 11,5 | 28% | 3,51 | 72% | 1,40 |
Cornere total estimat 11,8, interval 7–17
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 9,5 | 71% | 1,41 | 29% | 3,47 |
| 10,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,55 |
| 11,5 | 50% | 1,99 | 50% | 2,01 |
| 12,5 | 40% | 2,50 | 60% | 1,67 |
| 13,5 | 31% | 3,19 | 69% | 1,46 |
Faulturi total estimat 23,6, interval 17–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,76 |
| 22,5 | 57% | 1,76 | 43% | 2,31 |
| 23,5 | 49% | 2,05 | 51% | 1,95 |
| 24,5 | 42% | 2,41 | 58% | 1,71 |
| 25,5 | 35% | 2,89 | 65% | 1,53 |
Cartonașe galbene total estimat 3,7, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 88% | 1,14 | 12% | 8,22 |
| 2,5 | 72% | 1,40 | 28% | 3,53 |
| 3,5 | 50% | 2,00 | 50% | 2,00 |
| 4,5 | 31% | 3,23 | 69% | 1,45 |
| 5,5 | 16% | 6,11 | 84% | 1,20 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Lyon
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,3 / 11,6
- Șuturi pe poartă
- 5,2 / 4,1
- Cornere
- 7,0 / 5,8
- Faulturi
- 11,1 / 14,5
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 2,5
- Ofsaiduri
- – / –
Angers
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,8 / 17,0
- Șuturi pe poartă
- 2,8 / 6,9
- Cornere
- 5,7 / 5,1
- Faulturi
- 10,0 / 11,6
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –