Înapoi la meciurile care urmează
22:05
Lens
LilleLens
13,1
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
12,6
Fără părere la 25,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 25,7, interval 18–33, +2% față de ligă fără părere la 25,5
Total estimat 25,7, interval 18–33, +2% față de ligă fără părere la 25,5
5,1
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,9 pe meci
4,4
PESTE 8,5 încredere slabă
Total estimat 9,5, interval 5–14, +6% față de ligă
Total estimat 9,5, interval 5–14, +6% față de ligă
5,0
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
5,7
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,7, interval 6–15, +12% față de ligă
Total estimat 10,7, interval 6–15, +12% față de ligă
11,3
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
12,7
SUB 24,5 încredere slabă
Total estimat 24,0, interval 17–31, −0% față de ligă
Total estimat 24,0, interval 17–31, −0% față de ligă
1,5
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,6 pe meci
2,2
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,7, interval 1–6, +3% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,7, interval 1–6, +3% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 25,7, interval 18–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,71 |
| 24,5 | 56% | 1,77 | 44% | 2,29 |
| 25,5 | 49% | 2,02 | 51% | 1,98 |
| 26,5 | 43% | 2,32 | 57% | 1,76 |
| 27,5 | 36% | 2,75 | 64% | 1,57 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,5, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 71% | 1,41 | 29% | 3,47 |
| 8,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,49 |
| 9,5 | 48% | 2,10 | 52% | 1,91 |
| 10,5 | 36% | 2,81 | 64% | 1,55 |
| 11,5 | 26% | 3,86 | 74% | 1,35 |
Cornere total estimat 10,7, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 71% | 1,41 | 29% | 3,46 |
| 9,5 | 60% | 1,66 | 40% | 2,51 |
| 10,5 | 49% | 2,04 | 51% | 1,97 |
| 11,5 | 39% | 2,60 | 61% | 1,63 |
| 12,5 | 29% | 3,45 | 71% | 1,41 |
Faulturi total estimat 24,0, interval 17–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 66% | 1,51 | 34% | 2,96 |
| 22,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,42 |
| 23,5 | 51% | 1,96 | 49% | 2,05 |
| 24,5 | 44% | 2,29 | 56% | 1,77 |
| 25,5 | 37% | 2,72 | 63% | 1,58 |
Cartonașe galbene total estimat 3,7, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 88% | 1,13 | 12% | 8,54 |
| 2,5 | 72% | 1,38 | 28% | 3,61 |
| 3,5 | 51% | 1,96 | 49% | 2,04 |
| 4,5 | 32% | 3,13 | 68% | 1,47 |
| 5,5 | 17% | 5,77 | 83% | 1,21 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Lille
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,0 / 12,0
- Șuturi pe poartă
- 5,2 / 3,4
- Cornere
- 4,1 / 5,1
- Faulturi
- 10,8 / 13,8
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –
Lens
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,8 / 11,9
- Șuturi pe poartă
- 6,2 / 4,2
- Cornere
- 7,2 / 5,2
- Faulturi
- 11,5 / 11,8
- Cartonașe galbene
- 2,1 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –