Înapoi la meciurile care urmează
20:00
Paris SG
Le HavreParis SG
13,1
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
14,8
PESTE 25,5 încredere bună
Total estimat 27,8, interval 20–36, +11% față de ligă
Total estimat 27,8, interval 20–36, +11% față de ligă
4,6
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,9 pe meci
5,0
PESTE 8,5 încredere slabă
Total estimat 9,5, interval 5–14, +7% față de ligă
Total estimat 9,5, interval 5–14, +7% față de ligă
3,8
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
5,4
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,3, interval 5–14, −3% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,3, interval 5–14, −3% față de ligă fără părere la 9,5
12,4
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
10,0
SUB 24,5 încredere modestă
Total estimat 22,3, interval 16–29, −7% față de ligă
Total estimat 22,3, interval 16–29, −7% față de ligă
1,8
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,6 pe meci
1,4
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,1, interval 1–5, −14% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,1, interval 1–5, −14% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 27,8, interval 20–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 70% | 1,42 | 30% | 3,35 |
| 25,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,74 |
| 26,5 | 58% | 1,73 | 42% | 2,36 |
| 27,5 | 51% | 1,96 | 49% | 2,04 |
| 28,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,81 |
| 29,5 | 38% | 2,62 | 62% | 1,62 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,5, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 72% | 1,40 | 28% | 3,53 |
| 8,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,54 |
| 9,5 | 49% | 2,05 | 51% | 1,95 |
| 10,5 | 36% | 2,75 | 64% | 1,57 |
| 11,5 | 27% | 3,76 | 73% | 1,36 |
Cornere total estimat 9,3, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 69% | 1,45 | 31% | 3,23 |
| 8,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,34 |
| 9,5 | 45% | 2,22 | 55% | 1,82 |
| 10,5 | 33% | 2,99 | 67% | 1,50 |
| 11,5 | 24% | 4,22 | 76% | 1,31 |
Faulturi total estimat 22,3, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,70 |
| 21,5 | 55% | 1,82 | 45% | 2,22 |
| 22,5 | 47% | 2,12 | 53% | 1,90 |
| 23,5 | 40% | 2,52 | 60% | 1,66 |
| 24,5 | 32% | 3,09 | 68% | 1,48 |
Cartonașe galbene total estimat 3,1, interval 1–5
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 82% | 1,22 | 18% | 5,50 |
| 2,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,56 |
| 3,5 | 38% | 2,64 | 62% | 1,61 |
| 4,5 | 20% | 4,90 | 80% | 1,26 |
| 5,5 | 10% | 10,52 | 90% | 1,11 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Le Havre
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,8 / 13,2
- Șuturi pe poartă
- 4,0 / 4,8
- Cornere
- 4,8 / 5,3
- Faulturi
- 14,4 / 13,8
- Cartonașe galbene
- 2,1 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –
Paris SG
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 19,4 / 11,1
- Șuturi pe poartă
- 6,1 / 4,4
- Cornere
- 6,5 / 2,3
- Faulturi
- 6,1 / 10,4
- Cartonașe galbene
- 1,0 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –