Înapoi la meciurile care urmează
21:45
Lyon
Paris SGLyon
16,9
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
11,5
PESTE 25,5 încredere bună
Total estimat 28,5, interval 21–37, +13% față de ligă
Total estimat 28,5, interval 21–37, +13% față de ligă
5,5
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
4,4
PESTE 8,5 încredere modestă
Total estimat 9,9, interval 6–14, +11% față de ligă
Total estimat 9,9, interval 6–14, +11% față de ligă
6,6
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
4,3
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,9, interval 6–16, +15% față de ligă
Total estimat 10,9, interval 6–16, +15% față de ligă
10,3
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
10,8
SUB 24,5 încredere puternică
Total estimat 21,1, interval 15–28, −13% față de ligă
Total estimat 21,1, interval 15–28, −13% față de ligă
1,7
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,6 pe meci
1,6
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,2, interval 1–6, −11% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,2, interval 1–6, −11% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,5, interval 21–37
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 75% | 1,34 | 25% | 3,94 |
| 26,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,56 |
| 27,5 | 54% | 1,84 | 46% | 2,19 |
| 28,5 | 48% | 2,08 | 52% | 1,93 |
| 29,5 | 41% | 2,41 | 59% | 1,71 |
| 30,5 | 36% | 2,78 | 64% | 1,56 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,9, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 75% | 1,32 | 25% | 4,08 |
| 8,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,78 |
| 9,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,09 |
| 10,5 | 40% | 2,47 | 60% | 1,68 |
| 11,5 | 31% | 3,26 | 69% | 1,44 |
Cornere total estimat 10,9, interval 6–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 73% | 1,37 | 27% | 3,68 |
| 9,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,64 |
| 10,5 | 51% | 1,96 | 49% | 2,04 |
| 11,5 | 41% | 2,44 | 59% | 1,70 |
| 12,5 | 31% | 3,18 | 69% | 1,46 |
Faulturi total estimat 21,1, interval 15–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,53 |
| 20,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 21,5 | 44% | 2,27 | 56% | 1,79 |
| 22,5 | 37% | 2,73 | 63% | 1,58 |
| 23,5 | 30% | 3,35 | 70% | 1,43 |
Cartonașe galbene total estimat 3,2, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 84% | 1,20 | 16% | 6,08 |
| 2,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,74 |
| 3,5 | 41% | 2,42 | 59% | 1,71 |
| 4,5 | 23% | 4,43 | 77% | 1,29 |
| 5,5 | 11% | 9,28 | 89% | 1,12 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Paris SG
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 19,4 / 11,1
- Șuturi pe poartă
- 6,1 / 4,4
- Cornere
- 6,5 / 2,3
- Faulturi
- 6,1 / 10,4
- Cartonașe galbene
- 1,0 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –
Lyon
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,3 / 11,6
- Șuturi pe poartă
- 5,2 / 4,1
- Cornere
- 7,0 / 5,8
- Faulturi
- 11,1 / 14,5
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 2,5
- Ofsaiduri
- – / –