Înapoi la meciurile care urmează
16:30
FC Koln
Union BerlinFC Koln
15,8
Șuturimedia ligii: 26,5 pe meci
13,4
PESTE 26,5 încredere bună
Total estimat 29,1, interval 21–37, +10% față de ligă
Total estimat 29,1, interval 21–37, +10% față de ligă
6,2
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,4 pe meci
5,1
PESTE 9,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 11,2, interval 7–16, +19% față de ligă
Total estimat 11,2, interval 7–16, +19% față de ligă
5,8
Corneremedia ligii: 9,8 pe meci
5,3
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 11,1, interval 7–16, +13% față de ligă
Total estimat 11,1, interval 7–16, +13% față de ligă
9,6
Faulturimedia ligii: 21,1 pe meci
9,5
SUB 21,5 încredere modestă
Total estimat 19,1, interval 13–25, −10% față de ligă
Total estimat 19,1, interval 13–25, −10% față de ligă
1,9
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
1,8
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,6, interval 1–6, −3% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,6, interval 1–6, −3% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 29,1, interval 21–37
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 78% | 1,28 | 22% | 4,54 |
| 27,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,44 |
| 28,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 29,5 | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 30,5 | 40% | 2,50 | 60% | 1,67 |
| 31,5 | 34% | 2,97 | 66% | 1,51 |
Șuturi pe poartă total estimat 11,2, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 77% | 1,30 | 23% | 4,33 |
| 9,5 | 67% | 1,50 | 33% | 3,01 |
| 10,5 | 56% | 1,79 | 44% | 2,27 |
| 11,5 | 45% | 2,22 | 55% | 1,82 |
| 12,5 | 34% | 2,93 | 66% | 1,52 |
| 13,5 | 25% | 4,07 | 75% | 1,33 |
Cornere total estimat 11,1, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 9,5 | 64% | 1,55 | 36% | 2,81 |
| 10,5 | 54% | 1,86 | 46% | 2,17 |
| 11,5 | 44% | 2,30 | 56% | 1,77 |
| 12,5 | 33% | 3,05 | 67% | 1,49 |
| 13,5 | 24% | 4,17 | 76% | 1,32 |
Faulturi total estimat 19,1, interval 13–25
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 17,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,64 |
| 18,5 | 53% | 1,88 | 47% | 2,13 |
| 19,5 | 44% | 2,27 | 56% | 1,79 |
| 20,5 | 37% | 2,74 | 63% | 1,58 |
| 21,5 | 29% | 3,41 | 71% | 1,41 |
| 22,5 | 22% | 4,47 | 78% | 1,29 |
Cartonașe galbene total estimat 3,6, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 86% | 1,16 | 14% | 7,32 |
| 2,5 | 69% | 1,45 | 31% | 3,22 |
| 3,5 | 49% | 2,06 | 51% | 1,94 |
| 4,5 | 31% | 3,26 | 69% | 1,44 |
| 5,5 | 17% | 5,81 | 83% | 1,21 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Union Berlin
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,2 / 14,0
- Șuturi pe poartă
- 5,5 / 6,2
- Cornere
- 4,8 / 6,5
- Faulturi
- 10,3 / 10,1
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –
FC Koln
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,8 / 14,4
- Șuturi pe poartă
- 5,3 / 5,5
- Cornere
- 5,6 / 5,5
- Faulturi
- 8,6 / 9,2
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –