Înapoi la meciurile care urmează
19:30
Dortmund
Bayern MunichDortmund
17,8
Șuturimedia ligii: 26,5 pe meci
11,0
PESTE 26,5 încredere bună
Total estimat 28,8, interval 21–37, +9% față de ligă
Total estimat 28,8, interval 21–37, +9% față de ligă
6,7
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,4 pe meci
4,2
PESTE 9,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 10,9, interval 7–15, +15% față de ligă
Total estimat 10,9, interval 7–15, +15% față de ligă
6,6
Corneremedia ligii: 9,8 pe meci
3,5
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,1, interval 6–15, +3% față de ligă
Total estimat 10,1, interval 6–15, +3% față de ligă
9,5
Faulturimedia ligii: 21,1 pe meci
10,5
SUB 21,5 încredere modestă
Total estimat 20,0, interval 14–26, −5% față de ligă
Total estimat 20,0, interval 14–26, −5% față de ligă
1,2
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
2,0
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,1, interval 1–6, −17% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,1, interval 1–6, −17% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,8, interval 21–37
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 76% | 1,31 | 24% | 4,22 |
| 26,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,70 |
| 27,5 | 57% | 1,76 | 43% | 2,32 |
| 28,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 29,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,80 |
| 30,5 | 38% | 2,62 | 62% | 1,62 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,9, interval 7–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 75% | 1,34 | 25% | 3,98 |
| 9,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,76 |
| 10,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 11,5 | 41% | 2,47 | 59% | 1,68 |
| 12,5 | 31% | 3,22 | 69% | 1,45 |
Cornere total estimat 10,1, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 66% | 1,52 | 34% | 2,93 |
| 9,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,20 |
| 10,5 | 43% | 2,31 | 57% | 1,77 |
| 11,5 | 32% | 3,11 | 68% | 1,47 |
| 12,5 | 23% | 4,37 | 77% | 1,30 |
Faulturi total estimat 20,0, interval 14–26
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 18,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,53 |
| 19,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 20,5 | 44% | 2,29 | 56% | 1,77 |
| 21,5 | 36% | 2,75 | 64% | 1,57 |
| 22,5 | 29% | 3,44 | 71% | 1,41 |
Cartonașe galbene total estimat 3,1, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 80% | 1,24 | 20% | 5,09 |
| 2,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,49 |
| 3,5 | 38% | 2,65 | 62% | 1,61 |
| 4,5 | 21% | 4,69 | 79% | 1,27 |
| 5,5 | 11% | 9,41 | 89% | 1,12 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Bayern Munich
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 21,4 / 10,5
- Șuturi pe poartă
- 8,3 / 4,0
- Cornere
- 8,3 / 3,6
- Faulturi
- 8,1 / 8,6
- Cartonașe galbene
- 1,0 / 1,8
- Ofsaiduri
- – / –
Dortmund
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,0 / 10,9
- Șuturi pe poartă
- 5,5 / 3,7
- Cornere
- 4,4 / 3,4
- Faulturi
- 12,1 / 11,2
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 1,4
- Ofsaiduri
- – / –