Înapoi la meciurile care urmează
16:30
Stuttgart
LeverkusenStuttgart
21,0
Șuturimedia ligii: 26,5 pe meci
13,7
PESTE 26,5 încredere modestă
Total estimat 34,7, interval 26–44, +31% față de ligă
Total estimat 34,7, interval 26–44, +31% față de ligă
7,3
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,4 pe meci
5,1
PESTE 9,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 12,4, interval 8–17, +31% față de ligă
Total estimat 12,4, interval 8–17, +31% față de ligă
7,8
Corneremedia ligii: 9,8 pe meci
4,4
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 12,2, interval 7–17, +25% față de ligă
Total estimat 12,2, interval 7–17, +25% față de ligă
10,2
Faulturimedia ligii: 21,1 pe meci
10,4
SUB 21,5 încredere slabă
Total estimat 20,5, interval 14–27, −3% față de ligă
Total estimat 20,5, interval 14–27, −3% față de ligă
1,6
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
1,7
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,3, interval 1–6, −12% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,3, interval 1–6, −12% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 34,7, interval 26–44
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 95% | 1,05 | 5% | 20,13 |
| 32,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,56 |
| 33,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,21 |
| 34,5 | 49% | 2,02 | 51% | 1,98 |
| 35,5 | 45% | 2,25 | 55% | 1,80 |
| 36,5 | 39% | 2,58 | 61% | 1,63 |
Șuturi pe poartă total estimat 12,4, interval 8–17
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 86% | 1,16 | 14% | 7,14 |
| 10,5 | 68% | 1,47 | 32% | 3,11 |
| 11,5 | 57% | 1,74 | 43% | 2,35 |
| 12,5 | 47% | 2,14 | 53% | 1,87 |
| 13,5 | 36% | 2,76 | 64% | 1,57 |
| 14,5 | 28% | 3,63 | 72% | 1,38 |
Cornere total estimat 12,2, interval 7–17
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 9,5 | 74% | 1,35 | 26% | 3,85 |
| 10,5 | 65% | 1,55 | 35% | 2,83 |
| 11,5 | 55% | 1,81 | 45% | 2,23 |
| 12,5 | 45% | 2,23 | 55% | 1,81 |
| 13,5 | 35% | 2,87 | 65% | 1,54 |
| 14,5 | 26% | 3,88 | 74% | 1,35 |
Faulturi total estimat 20,5, interval 14–27
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 18,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,80 |
| 19,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,33 |
| 20,5 | 48% | 2,07 | 52% | 1,94 |
| 21,5 | 41% | 2,46 | 59% | 1,69 |
| 22,5 | 33% | 3,02 | 67% | 1,50 |
Cartonașe galbene total estimat 3,3, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 82% | 1,21 | 18% | 5,71 |
| 2,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,72 |
| 3,5 | 42% | 2,36 | 58% | 1,74 |
| 4,5 | 25% | 4,07 | 75% | 1,33 |
| 5,5 | 13% | 7,72 | 87% | 1,15 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Leverkusen
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 20,4 / 14,8
- Șuturi pe poartă
- 6,7 / 5,4
- Cornere
- 7,7 / 3,6
- Faulturi
- 9,5 / 11,0
- Cartonașe galbene
- 1,5 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –
Stuttgart
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,7 / 17,7
- Șuturi pe poartă
- 6,2 / 6,3
- Cornere
- 6,6 / 6,0
- Faulturi
- 9,5 / 11,1
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,8
- Ofsaiduri
- – / –