Înapoi la meciurile care urmează
16:30
RB Leipzig
Schalke 04RB Leipzig
14,2
Șuturimedia ligii: 26,5 pe meci
14,5
PESTE 26,5 încredere bună
Total estimat 28,7, interval 21–37, +8% față de ligă
Total estimat 28,7, interval 21–37, +8% față de ligă
5,5
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,4 pe meci
5,9
PESTE 9,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 11,4, interval 7–16, +21% față de ligă
Total estimat 11,4, interval 7–16, +21% față de ligă
5,5
Corneremedia ligii: 9,8 pe meci
4,9
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,4, interval 6–15, +6% față de ligă
Total estimat 10,4, interval 6–15, +6% față de ligă
10,2
Faulturimedia ligii: 21,1 pe meci
10,5
SUB 21,5 încredere slabă
Total estimat 20,7, interval 15–27, −2% față de ligă
Total estimat 20,7, interval 15–27, −2% față de ligă
1,3
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
1,9
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,2, interval 1–6, −14% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,2, interval 1–6, −14% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,7, interval 21–37
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 76% | 1,32 | 24% | 4,15 |
| 26,5 | 62% | 1,60 | 38% | 2,66 |
| 27,5 | 56% | 1,78 | 44% | 2,28 |
| 28,5 | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 29,5 | 44% | 2,28 | 56% | 1,78 |
| 30,5 | 37% | 2,68 | 63% | 1,60 |
Șuturi pe poartă total estimat 11,4, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 79% | 1,27 | 21% | 4,68 |
| 9,5 | 69% | 1,45 | 31% | 3,23 |
| 10,5 | 58% | 1,73 | 42% | 2,37 |
| 11,5 | 46% | 2,15 | 54% | 1,87 |
| 12,5 | 36% | 2,81 | 64% | 1,55 |
| 13,5 | 27% | 3,75 | 73% | 1,36 |
Cornere total estimat 10,4, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 70% | 1,43 | 30% | 3,31 |
| 9,5 | 58% | 1,72 | 42% | 2,39 |
| 10,5 | 46% | 2,16 | 54% | 1,86 |
| 11,5 | 36% | 2,82 | 64% | 1,55 |
| 12,5 | 26% | 3,86 | 74% | 1,35 |
Faulturi total estimat 20,7, interval 15–27
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 18,5 | 66% | 1,52 | 34% | 2,92 |
| 19,5 | 58% | 1,73 | 42% | 2,37 |
| 20,5 | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 21,5 | 42% | 2,39 | 58% | 1,72 |
| 22,5 | 34% | 2,94 | 66% | 1,52 |
Cartonașe galbene total estimat 3,2, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 81% | 1,23 | 19% | 5,39 |
| 2,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,60 |
| 3,5 | 40% | 2,48 | 60% | 1,68 |
| 4,5 | 23% | 4,35 | 77% | 1,30 |
| 5,5 | 12% | 8,57 | 88% | 1,13 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Schalke 04
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,3 / 14,8
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 6,5
- Cornere
- 4,7 / 5,8
- Faulturi
- 9,5 / 11,7
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 2,2
- Ofsaiduri
- – / –
RB Leipzig
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 17,5 / 13,5
- Șuturi pe poartă
- 6,9 / 5,2
- Cornere
- 5,4 / 5,1
- Faulturi
- 9,0 / 11,2
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,0
- Ofsaiduri
- – / –