Înapoi la meciurile care urmează
16:30
Paderborn
M'gladbachPaderborn
16,6
Șuturimedia ligii: 26,5 pe meci
13,5
PESTE 26,5 încredere bună
Total estimat 30,1, interval 22–38, +13% față de ligă
Total estimat 30,1, interval 22–38, +13% față de ligă
5,8
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,4 pe meci
4,6
PESTE 9,5 încredere modestă
Total estimat 10,4, interval 6–15, +11% față de ligă
Total estimat 10,4, interval 6–15, +11% față de ligă
5,4
Corneremedia ligii: 9,8 pe meci
4,6
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,0, interval 6–15, +3% față de ligă
Total estimat 10,0, interval 6–15, +3% față de ligă
12,5
Faulturimedia ligii: 21,1 pe meci
11,1
PESTE 21,5 încredere bună
Total estimat 23,6, interval 17–31, +12% față de ligă
Total estimat 23,6, interval 17–31, +12% față de ligă
2,2
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
2,2
PESTE 3,5 încredere modestă
Total estimat 4,4, interval 2–7, +18% față de ligă
Total estimat 4,4, interval 2–7, +18% față de ligă
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 30,1, interval 22–38
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 82% | 1,22 | 18% | 5,57 |
| 28,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,42 |
| 29,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 30,5 | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 31,5 | 40% | 2,52 | 60% | 1,66 |
| 32,5 | 33% | 3,00 | 67% | 1,50 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,4, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 70% | 1,42 | 30% | 3,38 |
| 9,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,45 |
| 10,5 | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 11,5 | 36% | 2,81 | 64% | 1,55 |
| 12,5 | 26% | 3,83 | 74% | 1,35 |
Cornere total estimat 10,0, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 65% | 1,54 | 35% | 2,86 |
| 9,5 | 53% | 1,87 | 47% | 2,15 |
| 10,5 | 43% | 2,35 | 57% | 1,74 |
| 11,5 | 32% | 3,16 | 68% | 1,46 |
| 12,5 | 23% | 4,42 | 77% | 1,29 |
Faulturi total estimat 23,6, interval 17–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,77 |
| 22,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,33 |
| 23,5 | 49% | 2,04 | 51% | 1,96 |
| 24,5 | 42% | 2,39 | 58% | 1,72 |
| 25,5 | 35% | 2,87 | 65% | 1,54 |
Cartonașe galbene total estimat 4,4, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 80% | 1,25 | 20% | 4,98 |
| 3,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,75 |
| 4,5 | 46% | 2,20 | 54% | 1,84 |
| 5,5 | 30% | 3,39 | 70% | 1,42 |
| 6,5 | 18% | 5,67 | 82% | 1,21 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
M'gladbach
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,8 / 15,5
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 7,0
- Cornere
- 4,3 / 5,3
- Faulturi
- 12,7 / 11,0
- Cartonașe galbene
- 3,3 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –
Paderborn
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,5 / 16,3
- Șuturi pe poartă
- 3,5 / 6,0
- Cornere
- 5,3 / 5,3
- Faulturi
- 11,0 / 12,6
- Cartonașe galbene
- 2,2 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –