Înapoi la meciurile care urmează
21:30
Mainz
ElversbergMainz
12,3
Șuturimedia ligii: 26,5 pe meci
17,6
PESTE 26,5 încredere modestă
Total estimat 29,9, interval 22–38, +13% față de ligă
Total estimat 29,9, interval 22–38, +13% față de ligă
4,9
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,4 pe meci
4,8
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,7, interval 6–14, +2% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,7, interval 6–14, +2% față de ligă fără părere la 9,5
4,6
Corneremedia ligii: 9,8 pe meci
5,5
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,1, interval 6–15, +3% față de ligă
Total estimat 10,1, interval 6–15, +3% față de ligă
10,6
Faulturimedia ligii: 21,1 pe meci
12,4
PESTE 21,5 încredere modestă
Total estimat 23,1, interval 17–30, +9% față de ligă
Total estimat 23,1, interval 17–30, +9% față de ligă
2,0
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
1,8
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,8, interval 1–7, +2% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,8, interval 1–7, +2% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 29,9, interval 22–38
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 81% | 1,23 | 19% | 5,35 |
| 27,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,71 |
| 28,5 | 58% | 1,74 | 42% | 2,35 |
| 29,5 | 51% | 1,95 | 49% | 2,05 |
| 30,5 | 45% | 2,22 | 55% | 1,82 |
| 31,5 | 39% | 2,57 | 61% | 1,64 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,7, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 74% | 1,36 | 26% | 3,80 |
| 8,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,64 |
| 9,5 | 50% | 1,99 | 50% | 2,01 |
| 10,5 | 38% | 2,63 | 62% | 1,61 |
| 11,5 | 28% | 3,63 | 72% | 1,38 |
Cornere total estimat 10,1, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 66% | 1,52 | 34% | 2,94 |
| 9,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,21 |
| 10,5 | 43% | 2,30 | 57% | 1,77 |
| 11,5 | 32% | 3,10 | 68% | 1,48 |
| 12,5 | 23% | 4,36 | 77% | 1,30 |
Faulturi total estimat 23,1, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,50 |
| 22,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 23,5 | 44% | 2,26 | 56% | 1,80 |
| 24,5 | 37% | 2,69 | 63% | 1,59 |
| 25,5 | 30% | 3,30 | 70% | 1,44 |
Cartonașe galbene total estimat 3,8, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 88% | 1,14 | 12% | 8,08 |
| 2,5 | 72% | 1,39 | 28% | 3,60 |
| 3,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,09 |
| 4,5 | 34% | 2,93 | 66% | 1,52 |
| 5,5 | 20% | 5,04 | 80% | 1,25 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Elversberg
Media ultimelor 5 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 9,6 / 21,2
- Șuturi pe poartă
- 4,0 / 4,6
- Cornere
- 3,6 / 7,2
- Faulturi
- 11,0 / 13,0
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –
Mainz
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 18,0 / 12,7
- Șuturi pe poartă
- 6,3 / 4,7
- Cornere
- 5,5 / 4,5
- Faulturi
- 11,6 / 10,5
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 2,4
- Ofsaiduri
- – / –