Înapoi la meciurile care urmează
21:45
Parma
AtalantaParma
17,0
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
11,1
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 28,1, interval 20–36, +14% față de ligă
Total estimat 28,1, interval 20–36, +14% față de ligă
5,4
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
3,6
PESTE 8,5 încredere modestă
Total estimat 9,1, interval 5–13, +11% față de ligă
Total estimat 9,1, interval 5–13, +11% față de ligă
5,5
Corneremedia ligii: 9,0 pe meci
3,2
SUB 9,5 încredere slabă
Total estimat 8,7, interval 5–13, −4% față de ligă
Total estimat 8,7, interval 5–13, −4% față de ligă
12,7
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
10,2
SUB 25,5 încredere modestă
Total estimat 22,9, interval 17–29, −8% față de ligă
Total estimat 22,9, interval 17–29, −8% față de ligă
1,3
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,2
SUB 3,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 2,5, interval 1–5, −33% față de ligă
Total estimat 2,5, interval 1–5, −33% față de ligă
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,1, interval 20–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 71% | 1,40 | 29% | 3,48 |
| 26,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 27,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 28,5 | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 29,5 | 39% | 2,54 | 61% | 1,65 |
| 30,5 | 33% | 3,05 | 67% | 1,49 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,1, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 67% | 1,48 | 33% | 3,08 |
| 8,5 | 55% | 1,82 | 45% | 2,22 |
| 9,5 | 42% | 2,37 | 58% | 1,73 |
| 10,5 | 31% | 3,19 | 69% | 1,46 |
| 11,5 | 22% | 4,60 | 78% | 1,28 |
Cornere total estimat 8,7, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 73% | 1,37 | 27% | 3,73 |
| 7,5 | 61% | 1,63 | 39% | 2,59 |
| 8,5 | 49% | 2,03 | 51% | 1,97 |
| 9,5 | 38% | 2,66 | 62% | 1,60 |
| 10,5 | 28% | 3,64 | 72% | 1,38 |
Faulturi total estimat 22,9, interval 17–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 67% | 1,49 | 33% | 3,02 |
| 21,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,44 |
| 22,5 | 51% | 1,96 | 49% | 2,04 |
| 23,5 | 43% | 2,31 | 57% | 1,76 |
| 24,5 | 36% | 2,75 | 64% | 1,57 |
Cartonașe galbene total estimat 2,5, interval 1–5
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 0,5 | 92% | 1,09 | 8% | 11,82 |
| 1,5 | 72% | 1,40 | 28% | 3,52 |
| 2,5 | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 3,5 | 24% | 4,16 | 76% | 1,32 |
| 4,5 | 11% | 9,50 | 89% | 1,12 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Atalanta
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,2 / 16,3
- Șuturi pe poartă
- 4,7 / 5,5
- Cornere
- 3,5 / 4,5
- Faulturi
- 12,4 / 9,1
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 0,9
- Ofsaiduri
- – / –
Parma
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 8,3 / 16,7
- Șuturi pe poartă
- 2,4 / 5,4
- Cornere
- 2,7 / 6,4
- Faulturi
- 10,9 / 13,5
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –