Înapoi la meciurile care urmează
19:30
Fiorentina
SassuoloFiorentina
15,5
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
12,5
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 28,0, interval 20–36, +13% față de ligă
Total estimat 28,0, interval 20–36, +13% față de ligă
6,0
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
4,2
PESTE 8,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 10,2, interval 6–15, +25% față de ligă
Total estimat 10,2, interval 6–15, +25% față de ligă
4,1
Corneremedia ligii: 9,0 pe meci
4,3
SUB 9,5 încredere modestă
Total estimat 8,5, interval 5–13, −6% față de ligă
Total estimat 8,5, interval 5–13, −6% față de ligă
11,5
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
11,8
SUB 25,5 încredere modestă
Total estimat 23,3, interval 17–30, −7% față de ligă
Total estimat 23,3, interval 17–30, −7% față de ligă
1,6
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
2,4
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,0, interval 2–7, +8% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 4,0, interval 2–7, +8% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,0, interval 20–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 71% | 1,42 | 29% | 3,40 |
| 25,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,79 |
| 26,5 | 59% | 1,71 | 41% | 2,41 |
| 27,5 | 52% | 1,93 | 48% | 2,08 |
| 28,5 | 45% | 2,21 | 55% | 1,82 |
| 29,5 | 39% | 2,56 | 61% | 1,64 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,2, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 68% | 1,47 | 32% | 3,15 |
| 9,5 | 56% | 1,77 | 44% | 2,30 |
| 10,5 | 45% | 2,22 | 55% | 1,82 |
| 11,5 | 34% | 2,97 | 66% | 1,51 |
| 12,5 | 24% | 4,19 | 76% | 1,31 |
Cornere total estimat 8,5, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 71% | 1,40 | 29% | 3,49 |
| 7,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,45 |
| 8,5 | 47% | 2,15 | 53% | 1,87 |
| 9,5 | 35% | 2,85 | 65% | 1,54 |
| 10,5 | 25% | 4,05 | 75% | 1,33 |
Faulturi total estimat 23,3, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,70 |
| 22,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,21 |
| 23,5 | 47% | 2,13 | 53% | 1,88 |
| 24,5 | 39% | 2,55 | 61% | 1,65 |
| 25,5 | 32% | 3,14 | 68% | 1,47 |
Cartonașe galbene total estimat 4,0, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 91% | 1,10 | 9% | 10,61 |
| 2,5 | 76% | 1,31 | 24% | 4,22 |
| 3,5 | 57% | 1,76 | 43% | 2,32 |
| 4,5 | 37% | 2,72 | 63% | 1,58 |
| 5,5 | 21% | 4,72 | 79% | 1,27 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Sassuolo
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,3 / 14,2
- Șuturi pe poartă
- 5,7 / 5,0
- Cornere
- 3,6 / 5,8
- Faulturi
- 10,3 / 12,1
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 2,8
- Ofsaiduri
- – / –
Fiorentina
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,5 / 13,9
- Șuturi pe poartă
- 4,1 / 5,5
- Cornere
- 4,0 / 3,8
- Faulturi
- 11,1 / 13,1
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –