Înapoi la meciurile care urmează
21:45
Napoli
JuventusNapoli
18,5
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
9,6
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 28,2, interval 20–36, +14% față de ligă
Total estimat 28,2, interval 20–36, +14% față de ligă
5,5
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,1 pe meci
3,6
PESTE 8,5 încredere modestă
Total estimat 9,0, interval 5–13, +11% față de ligă
Total estimat 9,0, interval 5–13, +11% față de ligă
6,9
Corneremedia ligii: 9,0 pe meci
3,4
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,2, interval 6–15, +13% față de ligă
Total estimat 10,2, interval 6–15, +13% față de ligă
11,7
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
10,1
SUB 25,5 încredere puternică
Total estimat 21,8, interval 16–28, −13% față de ligă
Total estimat 21,8, interval 16–28, −13% față de ligă
1,4
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,8
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,2, interval 1–6, −13% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,2, interval 1–6, −13% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,2, interval 20–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 72% | 1,39 | 28% | 3,57 |
| 26,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,45 |
| 27,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 28,5 | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 29,5 | 40% | 2,50 | 60% | 1,67 |
| 30,5 | 34% | 2,97 | 66% | 1,51 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,0, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 67% | 1,49 | 33% | 3,02 |
| 8,5 | 54% | 1,84 | 46% | 2,19 |
| 9,5 | 42% | 2,40 | 58% | 1,71 |
| 10,5 | 31% | 3,25 | 69% | 1,44 |
| 11,5 | 21% | 4,70 | 79% | 1,27 |
Cornere total estimat 10,2, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 67% | 1,50 | 33% | 3,01 |
| 9,5 | 56% | 1,79 | 44% | 2,27 |
| 10,5 | 45% | 2,23 | 55% | 1,81 |
| 11,5 | 34% | 2,94 | 66% | 1,51 |
| 12,5 | 25% | 4,04 | 75% | 1,33 |
Faulturi total estimat 21,8, interval 16–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 | 67% | 1,50 | 33% | 3,01 |
| 20,5 | 59% | 1,71 | 41% | 2,41 |
| 21,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 22,5 | 43% | 2,33 | 57% | 1,75 |
| 23,5 | 35% | 2,82 | 65% | 1,55 |
Cartonașe galbene total estimat 3,2, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 83% | 1,20 | 17% | 5,91 |
| 2,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,69 |
| 3,5 | 40% | 2,47 | 60% | 1,68 |
| 4,5 | 22% | 4,54 | 78% | 1,28 |
| 5,5 | 10% | 9,56 | 90% | 1,12 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Juventus
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 19,7 / 8,0
- Șuturi pe poartă
- 6,5 / 3,1
- Cornere
- 8,5 / 2,5
- Faulturi
- 13,4 / 11,2
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 2,3
- Ofsaiduri
- – / –
Napoli
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,4 / 14,0
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 3,7
- Cornere
- 5,1 / 3,8
- Faulturi
- 8,7 / 10,4
- Cartonașe galbene
- 1,0 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –