Înapoi la meciurile care urmează
16:00
Cagliari
LazioCagliari
16,0
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
11,5
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 27,5, interval 20–36, +12% față de ligă
Total estimat 27,5, interval 20–36, +12% față de ligă
5,0
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,1 pe meci
4,3
PESTE 8,5 încredere modestă
Total estimat 9,3, interval 5–14, +14% față de ligă
Total estimat 9,3, interval 5–14, +14% față de ligă
5,8
Corneremedia ligii: 9,0 pe meci
3,7
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,5, interval 5–14, +5% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,5, interval 5–14, +5% față de ligă fără părere la 9,5
11,1
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
11,1
SUB 25,5 încredere puternică
Total estimat 22,2, interval 16–29, −11% față de ligă
Total estimat 22,2, interval 16–29, −11% față de ligă
1,5
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
2,0
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,6, interval 1–6, −3% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,6, interval 1–6, −3% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 27,5, interval 20–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 68% | 1,48 | 32% | 3,08 |
| 25,5 | 61% | 1,63 | 39% | 2,59 |
| 26,5 | 54% | 1,84 | 46% | 2,20 |
| 27,5 | 48% | 2,07 | 52% | 1,93 |
| 28,5 | 42% | 2,38 | 58% | 1,72 |
| 29,5 | 36% | 2,75 | 64% | 1,57 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,3, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 70% | 1,43 | 30% | 3,34 |
| 8,5 | 58% | 1,73 | 42% | 2,36 |
| 9,5 | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 10,5 | 34% | 2,98 | 66% | 1,50 |
| 11,5 | 24% | 4,24 | 76% | 1,31 |
Cornere total estimat 9,5, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 71% | 1,42 | 29% | 3,40 |
| 8,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,45 |
| 9,5 | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 10,5 | 36% | 2,78 | 64% | 1,56 |
| 11,5 | 26% | 3,78 | 74% | 1,36 |
Faulturi total estimat 22,2, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,69 |
| 21,5 | 54% | 1,84 | 46% | 2,19 |
| 22,5 | 46% | 2,16 | 54% | 1,86 |
| 23,5 | 38% | 2,61 | 62% | 1,62 |
| 24,5 | 31% | 3,27 | 69% | 1,44 |
Cartonașe galbene total estimat 3,6, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 87% | 1,15 | 13% | 7,60 |
| 2,5 | 70% | 1,44 | 30% | 3,29 |
| 3,5 | 48% | 2,09 | 52% | 1,92 |
| 4,5 | 29% | 3,46 | 71% | 1,41 |
| 5,5 | 15% | 6,73 | 85% | 1,17 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Lazio
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,9 / 13,0
- Șuturi pe poartă
- 4,5 / 5,0
- Cornere
- 4,5 / 4,3
- Faulturi
- 12,8 / 12,1
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 2,6
- Ofsaiduri
- – / –
Cagliari
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,6 / 17,2
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 4,7
- Cornere
- 4,1 / 5,9
- Faulturi
- 9,8 / 9,8
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –