Înapoi la meciurile care urmează
16:00
Torino
FrosinoneTorino
17,9
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
12,4
PESTE 24,5 încredere puternică
Total estimat 30,3, interval 22–39, +23% față de ligă
Total estimat 30,3, interval 22–39, +23% față de ligă
5,3
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,1 pe meci
3,6
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,0, interval 5–13, +10% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 9,0, interval 5–13, +10% față de ligă fără părere la 8,5
6,0
Corneremedia ligii: 9,0 pe meci
4,1
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,1, interval 6–15, +12% față de ligă
Total estimat 10,1, interval 6–15, +12% față de ligă
12,4
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
11,6
SUB 25,5 încredere slabă
Total estimat 24,1, interval 18–31, −4% față de ligă
Total estimat 24,1, interval 18–31, −4% față de ligă
1,4
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,7
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,1, interval 1–5, −16% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,1, interval 1–5, −16% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 30,3, interval 22–39
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 83% | 1,21 | 17% | 5,77 |
| 28,5 | 60% | 1,68 | 40% | 2,47 |
| 29,5 | 53% | 1,87 | 47% | 2,15 |
| 30,5 | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 31,5 | 41% | 2,43 | 59% | 1,70 |
| 32,5 | 36% | 2,77 | 64% | 1,57 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,0, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 78% | 1,29 | 22% | 4,51 |
| 7,5 | 66% | 1,52 | 34% | 2,93 |
| 8,5 | 53% | 1,87 | 47% | 2,15 |
| 9,5 | 41% | 2,46 | 59% | 1,68 |
| 10,5 | 30% | 3,35 | 70% | 1,43 |
Cornere total estimat 10,1, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 65% | 1,54 | 35% | 2,85 |
| 9,5 | 54% | 1,85 | 46% | 2,17 |
| 10,5 | 43% | 2,31 | 57% | 1,76 |
| 11,5 | 32% | 3,08 | 68% | 1,48 |
| 12,5 | 23% | 4,26 | 77% | 1,31 |
Faulturi total estimat 24,1, interval 18–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 60% | 1,66 | 40% | 2,52 |
| 23,5 | 53% | 1,90 | 47% | 2,11 |
| 24,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,81 |
| 25,5 | 37% | 2,68 | 63% | 1,60 |
| 26,5 | 30% | 3,29 | 70% | 1,44 |
Cartonașe galbene total estimat 3,1, interval 1–5
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 82% | 1,23 | 18% | 5,44 |
| 2,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,54 |
| 3,5 | 37% | 2,67 | 63% | 1,60 |
| 4,5 | 20% | 4,97 | 80% | 1,25 |
| 5,5 | 9% | 10,70 | 91% | 1,10 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Frosinone
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 17,2 / 16,8
- Șuturi pe poartă
- 5,2 / 4,7
- Cornere
- 6,4 / 5,5
- Faulturi
- 13,3 / 12,4
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –
Torino
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,8 / 15,4
- Șuturi pe poartă
- 3,2 / 4,7
- Cornere
- 3,7 / 4,4
- Faulturi
- 10,5 / 12,0
- Cartonașe galbene
- 1,1 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –