Înapoi la meciurile care urmează
13:30
Venezia
ComoVenezia
19,5
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
10,5
PESTE 24,5 încredere puternică
Total estimat 29,9, interval 22–38, +21% față de ligă
Total estimat 29,9, interval 22–38, +21% față de ligă
6,3
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,1 pe meci
3,0
PESTE 8,5 încredere modestă
Total estimat 9,4, interval 5–14, +15% față de ligă
Total estimat 9,4, interval 5–14, +15% față de ligă
6,9
Corneremedia ligii: 9,0 pe meci
3,4
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,2, interval 6–15, +13% față de ligă
Total estimat 10,2, interval 6–15, +13% față de ligă
10,3
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
12,3
SUB 25,5 încredere modestă
Total estimat 22,6, interval 16–29, −10% față de ligă
Total estimat 22,6, interval 16–29, −10% față de ligă
1,3
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
2,1
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,3, interval 1–6, −9% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,3, interval 1–6, −9% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 29,9, interval 22–38
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 81% | 1,23 | 19% | 5,28 |
| 27,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,71 |
| 28,5 | 58% | 1,73 | 42% | 2,37 |
| 29,5 | 52% | 1,94 | 48% | 2,06 |
| 30,5 | 45% | 2,21 | 55% | 1,82 |
| 31,5 | 39% | 2,55 | 61% | 1,65 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,4, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 71% | 1,42 | 29% | 3,40 |
| 8,5 | 59% | 1,71 | 41% | 2,41 |
| 9,5 | 46% | 2,18 | 54% | 1,85 |
| 10,5 | 34% | 2,93 | 66% | 1,52 |
| 11,5 | 24% | 4,18 | 76% | 1,31 |
Cornere total estimat 10,2, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 67% | 1,50 | 33% | 3,01 |
| 9,5 | 56% | 1,79 | 44% | 2,27 |
| 10,5 | 45% | 2,23 | 55% | 1,81 |
| 11,5 | 34% | 2,94 | 66% | 1,51 |
| 12,5 | 25% | 4,04 | 75% | 1,33 |
Faulturi total estimat 22,6, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,78 |
| 21,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,34 |
| 22,5 | 49% | 2,06 | 51% | 1,95 |
| 23,5 | 41% | 2,44 | 59% | 1,70 |
| 24,5 | 33% | 2,99 | 67% | 1,50 |
Cartonașe galbene total estimat 3,3, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 85% | 1,17 | 15% | 6,77 |
| 2,5 | 65% | 1,53 | 35% | 2,90 |
| 3,5 | 44% | 2,29 | 56% | 1,77 |
| 4,5 | 25% | 4,05 | 75% | 1,33 |
| 5,5 | 12% | 8,22 | 88% | 1,14 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Como
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 20,1 / 11,1
- Șuturi pe poartă
- 6,2 / 2,6
- Cornere
- 7,5 / 3,4
- Faulturi
- 9,5 / 11,9
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,8
- Ofsaiduri
- – / –
Venezia
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,2 / 15,3
- Șuturi pe poartă
- 3,9 / 5,6
- Cornere
- 4,2 / 4,8
- Faulturi
- 12,2 / 11,5
- Cartonașe galbene
- 2,1 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –