Înapoi la meciurile care urmează
19:00
Roma
UdineseRoma
12,5
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
14,7
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 27,2, interval 20–35, +10% față de ligă
Total estimat 27,2, interval 20–35, +10% față de ligă
4,0
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,1 pe meci
5,4
PESTE 8,5 încredere modestă
Total estimat 9,3, interval 5–14, +15% față de ligă
Total estimat 9,3, interval 5–14, +15% față de ligă
4,2
Corneremedia ligii: 9,0 pe meci
4,8
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,0, interval 5–13, −0% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,0, interval 5–13, −0% față de ligă fără părere la 9,5
10,8
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
10,7
SUB 25,5 încredere puternică
Total estimat 21,5, interval 15–28, −14% față de ligă
Total estimat 21,5, interval 15–28, −14% față de ligă
1,8
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,3
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,2, interval 1–5, −15% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,2, interval 1–5, −15% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 27,2, interval 20–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 66% | 1,51 | 34% | 2,98 |
| 25,5 | 60% | 1,68 | 40% | 2,47 |
| 26,5 | 53% | 1,89 | 47% | 2,12 |
| 27,5 | 46% | 2,18 | 54% | 1,85 |
| 28,5 | 40% | 2,49 | 60% | 1,67 |
| 29,5 | 34% | 2,97 | 66% | 1,51 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,3, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 70% | 1,42 | 30% | 3,39 |
| 8,5 | 58% | 1,71 | 42% | 2,40 |
| 9,5 | 46% | 2,18 | 54% | 1,84 |
| 10,5 | 34% | 2,94 | 66% | 1,51 |
| 11,5 | 24% | 4,19 | 76% | 1,31 |
Cornere total estimat 9,0, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 65% | 1,54 | 35% | 2,86 |
| 8,5 | 53% | 1,90 | 47% | 2,11 |
| 9,5 | 41% | 2,43 | 59% | 1,70 |
| 10,5 | 31% | 3,27 | 69% | 1,44 |
| 11,5 | 22% | 4,57 | 78% | 1,28 |
Faulturi total estimat 21,5, interval 15–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,78 |
| 20,5 | 57% | 1,77 | 43% | 2,30 |
| 21,5 | 48% | 2,07 | 52% | 1,93 |
| 22,5 | 41% | 2,46 | 59% | 1,68 |
| 23,5 | 33% | 3,03 | 67% | 1,49 |
Cartonașe galbene total estimat 3,2, interval 1–5
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 82% | 1,22 | 18% | 5,62 |
| 2,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,60 |
| 3,5 | 39% | 2,58 | 61% | 1,63 |
| 4,5 | 21% | 4,78 | 79% | 1,26 |
| 5,5 | 10% | 10,17 | 90% | 1,11 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Udinese
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,4 / 15,0
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 5,1
- Cornere
- 4,3 / 5,4
- Faulturi
- 11,4 / 9,1
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 0,8
- Ofsaiduri
- – / –
Roma
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 17,6 / 9,4
- Șuturi pe poartă
- 6,5 / 3,0
- Cornere
- 5,5 / 3,2
- Faulturi
- 11,9 / 10,6
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –