Înapoi la meciurile care urmează
16:00
Monza
BolognaMonza
14,4
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
10,9
PESTE 24,5 încredere slabă
Total estimat 25,3, interval 18–33, +3% față de ligă
Total estimat 25,3, interval 18–33, +3% față de ligă
4,7
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,1 pe meci
4,0
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,7, interval 5–13, +7% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,7, interval 5–13, +7% față de ligă fără părere la 8,5
5,0
Corneremedia ligii: 9,0 pe meci
4,2
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,2, interval 5–14, +1% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,2, interval 5–14, +1% față de ligă fără părere la 9,5
12,0
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
12,4
SUB 25,5 încredere slabă
Total estimat 24,4, interval 18–31, −3% față de ligă
Total estimat 24,4, interval 18–31, −3% față de ligă
1,5
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,7
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,2, interval 1–6, −13% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,2, interval 1–6, −13% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 25,3, interval 18–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,55 |
| 24,5 | 54% | 1,85 | 46% | 2,17 |
| 25,5 | 47% | 2,13 | 53% | 1,89 |
| 26,5 | 40% | 2,47 | 60% | 1,68 |
| 27,5 | 34% | 2,94 | 66% | 1,51 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,7, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 76% | 1,32 | 24% | 4,10 |
| 7,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,72 |
| 8,5 | 50% | 1,98 | 50% | 2,02 |
| 9,5 | 38% | 2,65 | 62% | 1,61 |
| 10,5 | 27% | 3,73 | 73% | 1,37 |
Cornere total estimat 9,2, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 68% | 1,48 | 32% | 3,09 |
| 8,5 | 56% | 1,79 | 44% | 2,26 |
| 9,5 | 44% | 2,28 | 56% | 1,78 |
| 10,5 | 32% | 3,08 | 68% | 1,48 |
| 11,5 | 23% | 4,36 | 77% | 1,30 |
Faulturi total estimat 24,4, interval 18–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,71 |
| 23,5 | 55% | 1,81 | 45% | 2,23 |
| 24,5 | 48% | 2,09 | 52% | 1,92 |
| 25,5 | 41% | 2,47 | 59% | 1,68 |
| 26,5 | 33% | 3,01 | 67% | 1,50 |
Cartonașe galbene total estimat 3,2, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 83% | 1,21 | 17% | 5,87 |
| 2,5 | 63% | 1,60 | 37% | 2,68 |
| 3,5 | 40% | 2,48 | 60% | 1,67 |
| 4,5 | 22% | 4,57 | 78% | 1,28 |
| 5,5 | 10% | 9,63 | 90% | 1,12 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Bologna
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,0 / 12,1
- Șuturi pe poartă
- 3,7 / 3,5
- Cornere
- 3,8 / 5,5
- Faulturi
- 12,7 / 13,4
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –
Monza
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,2 / 14,2
- Șuturi pe poartă
- 5,1 / 5,1
- Cornere
- 3,9 / 5,2
- Faulturi
- 10,9 / 11,8
- Cartonașe galbene
- 1,5 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –