Înapoi la meciurile care urmează
21:45
Atalanta
FiorentinaAtalanta
16,4
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
12,7
PESTE 24,5 încredere foarte puternică
Total estimat 29,0, interval 21–37, +18% față de ligă
Total estimat 29,0, interval 21–37, +18% față de ligă
5,2
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
4,7
PESTE 8,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 9,9, interval 6–14, +21% față de ligă
Total estimat 9,9, interval 6–14, +21% față de ligă
4,7
Corneremedia ligii: 9,0 pe meci
3,2
SUB 9,5 încredere modestă
Total estimat 8,0, interval 4–12, −12% față de ligă
Total estimat 8,0, interval 4–12, −12% față de ligă
9,9
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
13,0
SUB 25,5 încredere modestă
Total estimat 22,9, interval 17–29, −8% față de ligă
Total estimat 22,9, interval 17–29, −8% față de ligă
1,2
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,6
SUB 3,5 încredere modestă
Total estimat 2,8, interval 1–5, −25% față de ligă
Total estimat 2,8, interval 1–5, −25% față de ligă
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 29,0, interval 21–37
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 77% | 1,30 | 23% | 4,34 |
| 27,5 | 59% | 1,71 | 41% | 2,42 |
| 28,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 29,5 | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 30,5 | 39% | 2,53 | 61% | 1,65 |
| 31,5 | 33% | 3,04 | 67% | 1,49 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,9, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 76% | 1,32 | 24% | 4,11 |
| 8,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,79 |
| 9,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,08 |
| 10,5 | 40% | 2,51 | 60% | 1,66 |
| 11,5 | 30% | 3,36 | 70% | 1,42 |
Cornere total estimat 8,0, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 5,5 | 78% | 1,28 | 22% | 4,61 |
| 6,5 | 66% | 1,51 | 34% | 2,96 |
| 7,5 | 53% | 1,90 | 47% | 2,11 |
| 8,5 | 40% | 2,53 | 60% | 1,66 |
| 9,5 | 29% | 3,46 | 71% | 1,41 |
Faulturi total estimat 22,9, interval 17–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 67% | 1,50 | 33% | 3,02 |
| 21,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 22,5 | 51% | 1,96 | 49% | 2,04 |
| 23,5 | 43% | 2,31 | 57% | 1,76 |
| 24,5 | 36% | 2,76 | 64% | 1,57 |
Cartonașe galbene total estimat 2,8, interval 1–5
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 0,5 | 93% | 1,07 | 7% | 15,07 |
| 1,5 | 77% | 1,31 | 23% | 4,26 |
| 2,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,08 |
| 3,5 | 30% | 3,33 | 70% | 1,43 |
| 4,5 | 14% | 6,94 | 86% | 1,17 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Fiorentina
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,5 / 13,9
- Șuturi pe poartă
- 4,1 / 5,5
- Cornere
- 4,0 / 3,8
- Faulturi
- 11,1 / 13,1
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –
Atalanta
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,2 / 16,3
- Șuturi pe poartă
- 4,7 / 5,5
- Cornere
- 3,5 / 4,5
- Faulturi
- 12,4 / 9,1
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 0,9
- Ofsaiduri
- – / –