Înapoi la meciurile care urmează
21:45
Napoli
MonzaNapoli
14,4
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
12,4
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 26,8, interval 19–35, +9% față de ligă
Total estimat 26,8, interval 19–35, +9% față de ligă
4,7
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
4,5
PESTE 8,5 încredere modestă
Total estimat 9,2, interval 5–13, +13% față de ligă
Total estimat 9,2, interval 5–13, +13% față de ligă
4,3
Corneremedia ligii: 9,0 pe meci
4,6
SUB 9,5 încredere slabă
Total estimat 8,8, interval 5–13, −2% față de ligă
Total estimat 8,8, interval 5–13, −2% față de ligă
10,5
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
10,4
SUB 25,5 încredere puternică
Total estimat 20,9, interval 15–27, −17% față de ligă
Total estimat 20,9, interval 15–27, −17% față de ligă
1,5
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,3
SUB 3,5 încredere modestă
Total estimat 2,8, interval 1–5, −24% față de ligă
Total estimat 2,8, interval 1–5, −24% față de ligă
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,8, interval 19–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,73 |
| 25,5 | 57% | 1,74 | 43% | 2,35 |
| 26,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 27,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,80 |
| 28,5 | 38% | 2,64 | 62% | 1,61 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,2, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 69% | 1,44 | 31% | 3,26 |
| 8,5 | 57% | 1,76 | 43% | 2,31 |
| 9,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,80 |
| 10,5 | 33% | 3,04 | 67% | 1,49 |
| 11,5 | 23% | 4,35 | 77% | 1,30 |
Cornere total estimat 8,8, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 75% | 1,34 | 25% | 3,97 |
| 7,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,70 |
| 8,5 | 51% | 1,98 | 49% | 2,03 |
| 9,5 | 39% | 2,56 | 61% | 1,64 |
| 10,5 | 29% | 3,47 | 71% | 1,40 |
Faulturi total estimat 20,9, interval 15–27
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 18,5 | 68% | 1,48 | 32% | 3,08 |
| 19,5 | 59% | 1,68 | 41% | 2,47 |
| 20,5 | 51% | 1,96 | 49% | 2,04 |
| 21,5 | 43% | 2,32 | 57% | 1,76 |
| 22,5 | 36% | 2,80 | 64% | 1,55 |
Cartonașe galbene total estimat 2,8, interval 1–5
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 0,5 | 94% | 1,07 | 6% | 15,73 |
| 1,5 | 78% | 1,29 | 22% | 4,47 |
| 2,5 | 54% | 1,86 | 46% | 2,16 |
| 3,5 | 32% | 3,17 | 68% | 1,46 |
| 4,5 | 15% | 6,55 | 85% | 1,18 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Monza
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,2 / 14,2
- Șuturi pe poartă
- 5,1 / 5,1
- Cornere
- 3,9 / 5,2
- Faulturi
- 10,9 / 11,8
- Cartonașe galbene
- 1,5 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –
Napoli
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,4 / 14,0
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 3,7
- Cornere
- 5,1 / 3,8
- Faulturi
- 8,7 / 10,4
- Cartonașe galbene
- 1,0 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –