Înapoi la meciurile care urmează
21:45
Juventus
GenoaJuventus
10,1
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
15,3
PESTE 24,5 încredere slabă
Total estimat 25,4, interval 18–33, +3% față de ligă
Total estimat 25,4, interval 18–33, +3% față de ligă
3,1
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
5,0
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,2, interval 4–12, +0% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,2, interval 4–12, +0% față de ligă fără părere la 8,5
3,8
Corneremedia ligii: 9,0 pe meci
5,7
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,5, interval 5–14, +5% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,5, interval 5–14, +5% față de ligă fără părere la 9,5
10,4
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
13,4
SUB 25,5 încredere modestă
Total estimat 23,7, interval 17–30, −5% față de ligă
Total estimat 23,7, interval 17–30, −5% față de ligă
2,0
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,7
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,7, interval 1–6, +0% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,7, interval 1–6, +0% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 25,4, interval 18–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 | 61% | 1,63 | 39% | 2,59 |
| 24,5 | 54% | 1,84 | 46% | 2,19 |
| 25,5 | 48% | 2,09 | 52% | 1,92 |
| 26,5 | 41% | 2,45 | 59% | 1,69 |
| 27,5 | 35% | 2,87 | 65% | 1,53 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,2, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 70% | 1,43 | 30% | 3,32 |
| 7,5 | 56% | 1,77 | 44% | 2,29 |
| 8,5 | 43% | 2,33 | 57% | 1,75 |
| 9,5 | 31% | 3,21 | 69% | 1,45 |
| 10,5 | 21% | 4,76 | 79% | 1,27 |
Cornere total estimat 9,5, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 70% | 1,42 | 30% | 3,36 |
| 8,5 | 59% | 1,71 | 41% | 2,42 |
| 9,5 | 47% | 2,15 | 53% | 1,87 |
| 10,5 | 35% | 2,82 | 65% | 1,55 |
| 11,5 | 26% | 3,90 | 74% | 1,35 |
Faulturi total estimat 23,7, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 65% | 1,53 | 35% | 2,88 |
| 22,5 | 58% | 1,73 | 42% | 2,37 |
| 23,5 | 50% | 1,98 | 50% | 2,02 |
| 24,5 | 43% | 2,34 | 57% | 1,75 |
| 25,5 | 36% | 2,82 | 64% | 1,55 |
Cartonașe galbene total estimat 3,7, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 88% | 1,13 | 12% | 8,44 |
| 2,5 | 72% | 1,39 | 28% | 3,58 |
| 3,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 4,5 | 32% | 3,16 | 68% | 1,46 |
| 5,5 | 17% | 5,87 | 83% | 1,21 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Genoa
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,4 / 14,3
- Șuturi pe poartă
- 2,7 / 4,4
- Cornere
- 4,3 / 4,3
- Faulturi
- 9,9 / 12,9
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 1,8
- Ofsaiduri
- – / –
Juventus
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 19,7 / 8,0
- Șuturi pe poartă
- 6,5 / 3,1
- Cornere
- 8,5 / 2,5
- Faulturi
- 13,4 / 11,2
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 2,3
- Ofsaiduri
- – / –