Înapoi la meciurile care urmează
19:30
Udinese
ParmaUdinese
12,8
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
13,5
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 26,4, interval 19–34, +7% față de ligă
Total estimat 26,4, interval 19–34, +7% față de ligă
4,0
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
4,5
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,6, interval 5–13, +5% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,6, interval 5–13, +5% față de ligă fără părere la 8,5
4,5
Corneremedia ligii: 9,0 pe meci
4,7
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,2, interval 5–14, +2% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,2, interval 5–14, +2% față de ligă fără părere la 9,5
9,8
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
12,7
SUB 25,5 încredere puternică
Total estimat 22,5, interval 16–29, −10% față de ligă
Total estimat 22,5, interval 16–29, −10% față de ligă
1,0
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,8
SUB 3,5 încredere modestă
Total estimat 2,8, interval 1–5, −24% față de ligă
Total estimat 2,8, interval 1–5, −24% față de ligă
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,4, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,54 |
| 25,5 | 54% | 1,85 | 46% | 2,17 |
| 26,5 | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 27,5 | 41% | 2,46 | 59% | 1,69 |
| 28,5 | 35% | 2,88 | 65% | 1,53 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,6, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 74% | 1,35 | 26% | 3,87 |
| 7,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,62 |
| 8,5 | 49% | 2,03 | 51% | 1,97 |
| 9,5 | 36% | 2,81 | 64% | 1,55 |
| 10,5 | 25% | 4,04 | 75% | 1,33 |
Cornere total estimat 9,2, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 69% | 1,46 | 31% | 3,18 |
| 8,5 | 57% | 1,76 | 43% | 2,31 |
| 9,5 | 45% | 2,23 | 55% | 1,81 |
| 10,5 | 33% | 3,00 | 67% | 1,50 |
| 11,5 | 24% | 4,21 | 76% | 1,31 |
Faulturi total estimat 22,5, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,76 |
| 21,5 | 56% | 1,77 | 44% | 2,29 |
| 22,5 | 48% | 2,07 | 52% | 1,93 |
| 23,5 | 41% | 2,46 | 59% | 1,69 |
| 24,5 | 33% | 3,02 | 67% | 1,50 |
Cartonașe galbene total estimat 2,8, interval 1–5
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 0,5 | 93% | 1,07 | 7% | 15,36 |
| 1,5 | 77% | 1,30 | 23% | 4,36 |
| 2,5 | 53% | 1,90 | 47% | 2,12 |
| 3,5 | 31% | 3,26 | 69% | 1,44 |
| 4,5 | 15% | 6,77 | 85% | 1,17 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Parma
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 8,3 / 16,7
- Șuturi pe poartă
- 2,4 / 5,4
- Cornere
- 2,7 / 6,4
- Faulturi
- 10,9 / 13,5
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –
Udinese
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,4 / 15,0
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 5,1
- Cornere
- 4,3 / 5,4
- Faulturi
- 11,4 / 9,1
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 0,8
- Ofsaiduri
- – / –