Înapoi la meciurile care urmează
19:30
Inter
VeneziaInter
12,4
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
15,4
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 27,8, interval 20–36, +13% față de ligă
Total estimat 27,8, interval 20–36, +13% față de ligă
3,9
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
5,5
PESTE 8,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 9,5, interval 5–14, +16% față de ligă
Total estimat 9,5, interval 5–14, +16% față de ligă
4,2
Corneremedia ligii: 9,0 pe meci
4,6
SUB 9,5 încredere slabă
Total estimat 8,8, interval 5–13, −2% față de ligă
Total estimat 8,8, interval 5–13, −2% față de ligă
11,0
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
10,2
SUB 25,5 încredere puternică
Total estimat 21,2, interval 15–28, −15% față de ligă
Total estimat 21,2, interval 15–28, −15% față de ligă
1,6
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,4
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,1, interval 1–5, −17% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,1, interval 1–5, −17% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 27,8, interval 20–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 69% | 1,44 | 31% | 3,27 |
| 25,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,70 |
| 26,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,33 |
| 27,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 28,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,81 |
| 29,5 | 38% | 2,62 | 62% | 1,62 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,5, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 72% | 1,40 | 28% | 3,53 |
| 8,5 | 60% | 1,66 | 40% | 2,51 |
| 9,5 | 48% | 2,10 | 52% | 1,91 |
| 10,5 | 35% | 2,84 | 65% | 1,54 |
| 11,5 | 25% | 3,99 | 75% | 1,33 |
Cornere total estimat 8,8, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 74% | 1,34 | 26% | 3,91 |
| 7,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,68 |
| 8,5 | 50% | 1,98 | 50% | 2,02 |
| 9,5 | 39% | 2,57 | 61% | 1,64 |
| 10,5 | 29% | 3,49 | 71% | 1,40 |
Faulturi total estimat 21,2, interval 15–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,70 |
| 20,5 | 54% | 1,84 | 46% | 2,19 |
| 21,5 | 46% | 2,17 | 54% | 1,85 |
| 22,5 | 38% | 2,64 | 62% | 1,61 |
| 23,5 | 30% | 3,30 | 70% | 1,44 |
Cartonașe galbene total estimat 3,1, interval 1–5
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 81% | 1,23 | 19% | 5,30 |
| 2,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,49 |
| 3,5 | 37% | 2,72 | 63% | 1,58 |
| 4,5 | 20% | 5,12 | 80% | 1,24 |
| 5,5 | 9% | 11,16 | 91% | 1,10 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Venezia
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,2 / 15,3
- Șuturi pe poartă
- 3,9 / 5,6
- Cornere
- 4,2 / 4,8
- Faulturi
- 12,2 / 11,5
- Cartonașe galbene
- 2,1 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –
Inter
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 18,9 / 10,4
- Șuturi pe poartă
- 6,4 / 3,4
- Cornere
- 5,7 / 3,3
- Faulturi
- 8,6 / 10,2
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,4
- Ofsaiduri
- – / –