Înapoi la meciurile care urmează
21:45
Como
TorinoComo
12,0
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
16,0
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 28,0, interval 20–36, +14% față de ligă
Total estimat 28,0, interval 20–36, +14% față de ligă
3,1
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
5,0
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,2, interval 4–12, −0% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,2, interval 4–12, −0% față de ligă fără părere la 8,5
4,0
Corneremedia ligii: 9,0 pe meci
5,3
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,2, interval 5–14, +2% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,2, interval 5–14, +2% față de ligă fără părere la 9,5
11,0
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
10,9
SUB 25,5 încredere puternică
Total estimat 21,9, interval 16–28, −12% față de ligă
Total estimat 21,9, interval 16–28, −12% față de ligă
1,3
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,3
SUB 3,5 încredere modestă
Total estimat 2,7, interval 1–5, −27% față de ligă
Total estimat 2,7, interval 1–5, −27% față de ligă
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,0, interval 20–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 71% | 1,41 | 29% | 3,44 |
| 26,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,42 |
| 27,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,08 |
| 28,5 | 45% | 2,21 | 55% | 1,83 |
| 29,5 | 39% | 2,55 | 61% | 1,65 |
| 30,5 | 33% | 3,06 | 67% | 1,49 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,2, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 70% | 1,43 | 30% | 3,31 |
| 7,5 | 56% | 1,77 | 44% | 2,29 |
| 8,5 | 43% | 2,33 | 57% | 1,75 |
| 9,5 | 31% | 3,21 | 69% | 1,45 |
| 10,5 | 21% | 4,77 | 79% | 1,27 |
Cornere total estimat 9,2, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 68% | 1,47 | 32% | 3,14 |
| 8,5 | 56% | 1,77 | 44% | 2,29 |
| 9,5 | 44% | 2,25 | 56% | 1,80 |
| 10,5 | 33% | 3,04 | 67% | 1,49 |
| 11,5 | 23% | 4,27 | 77% | 1,31 |
Faulturi total estimat 21,9, interval 16–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 | 67% | 1,48 | 33% | 3,07 |
| 20,5 | 60% | 1,68 | 40% | 2,48 |
| 21,5 | 51% | 1,94 | 49% | 2,06 |
| 22,5 | 43% | 2,31 | 57% | 1,77 |
| 23,5 | 36% | 2,75 | 64% | 1,57 |
Cartonașe galbene total estimat 2,7, interval 1–5
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 0,5 | 93% | 1,08 | 7% | 14,33 |
| 1,5 | 75% | 1,33 | 25% | 4,00 |
| 2,5 | 50% | 2,00 | 50% | 2,00 |
| 3,5 | 29% | 3,51 | 71% | 1,40 |
| 4,5 | 14% | 7,38 | 86% | 1,16 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Torino
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,8 / 15,4
- Șuturi pe poartă
- 3,2 / 4,7
- Cornere
- 3,7 / 4,4
- Faulturi
- 10,5 / 12,0
- Cartonașe galbene
- 1,1 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –
Como
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 20,1 / 11,1
- Șuturi pe poartă
- 6,2 / 2,6
- Cornere
- 7,5 / 3,4
- Faulturi
- 9,5 / 11,9
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,8
- Ofsaiduri
- – / –