Înapoi la meciurile care urmează
21:45
Cagliari
RomaCagliari
19,1
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
9,9
PESTE 24,5 încredere foarte puternică
Total estimat 29,0, interval 21–37, +18% față de ligă
Total estimat 29,0, interval 21–37, +18% față de ligă
6,0
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
3,4
PESTE 8,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 9,4, interval 5–14, +16% față de ligă
Total estimat 9,4, interval 5–14, +16% față de ligă
6,4
Corneremedia ligii: 9,0 pe meci
3,2
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,6, interval 5–14, +6% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,6, interval 5–14, +6% față de ligă fără părere la 9,5
10,7
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
10,4
SUB 25,5 încredere puternică
Total estimat 21,0, interval 15–27, −16% față de ligă
Total estimat 21,0, interval 15–27, −16% față de ligă
1,4
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,8
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,2, interval 1–6, −15% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,2, interval 1–6, −15% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 29,0, interval 21–37
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 77% | 1,30 | 23% | 4,35 |
| 27,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,42 |
| 28,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 29,5 | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 30,5 | 40% | 2,53 | 60% | 1,65 |
| 31,5 | 33% | 3,03 | 67% | 1,49 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,4, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 71% | 1,40 | 29% | 3,49 |
| 8,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,49 |
| 9,5 | 47% | 2,12 | 53% | 1,89 |
| 10,5 | 35% | 2,86 | 65% | 1,54 |
| 11,5 | 25% | 4,05 | 75% | 1,33 |
Cornere total estimat 9,6, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 71% | 1,41 | 29% | 3,47 |
| 8,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,48 |
| 9,5 | 48% | 2,07 | 52% | 1,93 |
| 10,5 | 37% | 2,72 | 63% | 1,58 |
| 11,5 | 27% | 3,64 | 73% | 1,38 |
Faulturi total estimat 21,0, interval 15–27
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,56 |
| 20,5 | 53% | 1,90 | 47% | 2,11 |
| 21,5 | 44% | 2,28 | 56% | 1,78 |
| 22,5 | 37% | 2,74 | 63% | 1,58 |
| 23,5 | 30% | 3,38 | 70% | 1,42 |
Cartonașe galbene total estimat 3,2, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 82% | 1,21 | 18% | 5,66 |
| 2,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,62 |
| 3,5 | 39% | 2,56 | 61% | 1,64 |
| 4,5 | 21% | 4,73 | 79% | 1,27 |
| 5,5 | 10% | 10,06 | 90% | 1,11 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Roma
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 17,6 / 9,4
- Șuturi pe poartă
- 6,5 / 3,0
- Cornere
- 5,5 / 3,2
- Faulturi
- 11,9 / 10,6
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –
Cagliari
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,6 / 17,2
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 4,7
- Cornere
- 4,1 / 5,9
- Faulturi
- 9,8 / 9,8
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –