Înapoi la meciurile care urmează
19:30
Lazio
SassuoloLazio
15,0
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
11,7
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 26,8, interval 19–35, +8% față de ligă
Total estimat 26,8, interval 19–35, +8% față de ligă
5,8
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
4,4
PESTE 8,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 10,1, interval 6–15, +24% față de ligă
Total estimat 10,1, interval 6–15, +24% față de ligă
4,4
Corneremedia ligii: 9,0 pe meci
4,6
SUB 9,5 încredere slabă
Total estimat 9,0, interval 5–13, −1% față de ligă
Total estimat 9,0, interval 5–13, −1% față de ligă
11,0
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
12,7
SUB 25,5 încredere modestă
Total estimat 23,7, interval 17–30, −5% față de ligă
Total estimat 23,7, interval 17–30, −5% față de ligă
2,0
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
2,6
PESTE 3,5 încredere slabă
Total estimat 4,6, interval 2–7, +24% față de ligă
Total estimat 4,6, interval 2–7, +24% față de ligă
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,8, interval 19–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,70 |
| 25,5 | 57% | 1,76 | 43% | 2,31 |
| 26,5 | 50% | 1,99 | 50% | 2,01 |
| 27,5 | 44% | 2,27 | 56% | 1,79 |
| 28,5 | 37% | 2,69 | 63% | 1,59 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,1, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 67% | 1,49 | 33% | 3,03 |
| 9,5 | 55% | 1,80 | 45% | 2,24 |
| 10,5 | 44% | 2,28 | 56% | 1,78 |
| 11,5 | 33% | 3,04 | 67% | 1,49 |
| 12,5 | 23% | 4,27 | 77% | 1,31 |
Cornere total estimat 9,0, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 77% | 1,31 | 23% | 4,26 |
| 7,5 | 64% | 1,55 | 36% | 2,80 |
| 8,5 | 52% | 1,93 | 48% | 2,08 |
| 9,5 | 40% | 2,48 | 60% | 1,68 |
| 10,5 | 30% | 3,34 | 70% | 1,43 |
Faulturi total estimat 23,7, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 65% | 1,55 | 35% | 2,82 |
| 22,5 | 57% | 1,74 | 43% | 2,35 |
| 23,5 | 50% | 2,02 | 50% | 1,98 |
| 24,5 | 42% | 2,37 | 58% | 1,73 |
| 25,5 | 35% | 2,86 | 65% | 1,54 |
Cartonașe galbene total estimat 4,6, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 84% | 1,20 | 16% | 6,10 |
| 3,5 | 67% | 1,49 | 33% | 3,04 |
| 4,5 | 48% | 2,08 | 52% | 1,93 |
| 5,5 | 31% | 3,23 | 69% | 1,45 |
| 6,5 | 18% | 5,59 | 82% | 1,22 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Sassuolo
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,3 / 14,2
- Șuturi pe poartă
- 5,7 / 5,0
- Cornere
- 3,6 / 5,8
- Faulturi
- 10,3 / 12,1
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 2,8
- Ofsaiduri
- – / –
Lazio
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,9 / 13,0
- Șuturi pe poartă
- 4,5 / 5,0
- Cornere
- 4,5 / 4,3
- Faulturi
- 12,8 / 12,1
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 2,6
- Ofsaiduri
- – / –