Înapoi la meciurile care urmează
21:45
Milan
UdineseMilan
13,6
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
12,4
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 26,0, interval 19–34, +5% față de ligă
Total estimat 26,0, interval 19–34, +5% față de ligă
4,6
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
4,5
PESTE 8,5 încredere modestă
Total estimat 9,1, interval 5–13, +12% față de ligă
Total estimat 9,1, interval 5–13, +12% față de ligă
4,3
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
3,8
SUB 9,5 încredere modestă
Total estimat 8,1, interval 4–12, −11% față de ligă
Total estimat 8,1, interval 4–12, −11% față de ligă
11,7
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
10,4
SUB 25,5 încredere puternică
Total estimat 22,1, interval 16–29, −12% față de ligă
Total estimat 22,1, interval 16–29, −12% față de ligă
1,7
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,7
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,4, interval 1–6, −7% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,4, interval 1–6, −7% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,0, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 25,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,08 |
| 26,5 | 45% | 2,22 | 55% | 1,82 |
| 27,5 | 39% | 2,57 | 61% | 1,64 |
| 28,5 | 32% | 3,10 | 68% | 1,48 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,1, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 68% | 1,47 | 32% | 3,11 |
| 8,5 | 55% | 1,81 | 45% | 2,24 |
| 9,5 | 43% | 2,35 | 57% | 1,74 |
| 10,5 | 32% | 3,16 | 68% | 1,46 |
| 11,5 | 22% | 4,54 | 78% | 1,28 |
Cornere total estimat 8,1, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 68% | 1,47 | 32% | 3,12 |
| 7,5 | 55% | 1,82 | 45% | 2,22 |
| 8,5 | 42% | 2,38 | 58% | 1,73 |
| 9,5 | 30% | 3,30 | 70% | 1,44 |
| 10,5 | 21% | 4,77 | 79% | 1,27 |
Faulturi total estimat 22,1, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,56 |
| 21,5 | 53% | 1,90 | 47% | 2,11 |
| 22,5 | 44% | 2,26 | 56% | 1,79 |
| 23,5 | 37% | 2,72 | 63% | 1,58 |
| 24,5 | 30% | 3,34 | 70% | 1,43 |
Cartonașe galbene total estimat 3,4, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 86% | 1,16 | 14% | 7,18 |
| 2,5 | 67% | 1,50 | 33% | 3,02 |
| 3,5 | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 4,5 | 27% | 3,77 | 73% | 1,36 |
| 5,5 | 13% | 7,44 | 87% | 1,16 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Udinese
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,4 / 15,0
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 5,1
- Cornere
- 4,3 / 5,4
- Faulturi
- 11,4 / 9,1
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 0,8
- Ofsaiduri
- – / –
Milan
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,6 / 11,3
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 4,2
- Cornere
- 3,3 / 3,3
- Faulturi
- 11,3 / 12,4
- Cartonașe galbene
- 2,4 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –