Înapoi la meciurile care urmează
22:00
Osasuna
La CorunaOsasuna
13,2
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
10,6
SUB 24,5 încredere slabă
Total estimat 23,9, interval 17–31, −3% față de ligă
Total estimat 23,9, interval 17–31, −3% față de ligă
4,7
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
3,8
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,5, interval 5–13, −1% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,5, interval 5–13, −1% față de ligă fără părere la 8,5
5,6
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
4,1
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,6, interval 6–14, +0% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,6, interval 6–14, +0% față de ligă fără părere la 9,5
12,7
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
13,2
PESTE 24,5 încredere slabă
Total estimat 25,9, interval 19–33, +4% față de ligă
Total estimat 25,9, interval 19–33, +4% față de ligă
1,7
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
2,3
SUB 4,5 încredere slabă
Total estimat 4,0, interval 1–7, −9% față de ligă
Total estimat 4,0, interval 1–7, −9% față de ligă
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 23,9, interval 17–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 66% | 1,51 | 34% | 2,96 |
| 22,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 23,5 | 51% | 1,94 | 49% | 2,06 |
| 24,5 | 44% | 2,25 | 56% | 1,80 |
| 25,5 | 37% | 2,72 | 63% | 1,58 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,5, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 73% | 1,37 | 27% | 3,68 |
| 7,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,56 |
| 8,5 | 48% | 2,08 | 52% | 1,93 |
| 9,5 | 35% | 2,84 | 65% | 1,54 |
| 10,5 | 25% | 4,07 | 75% | 1,33 |
Cornere total estimat 9,6, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 72% | 1,38 | 28% | 3,61 |
| 8,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,54 |
| 9,5 | 49% | 2,05 | 51% | 1,96 |
| 10,5 | 37% | 2,68 | 63% | 1,60 |
| 11,5 | 28% | 3,63 | 72% | 1,38 |
Faulturi total estimat 25,9, interval 19–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 72% | 1,39 | 28% | 3,58 |
| 23,5 | 65% | 1,53 | 35% | 2,89 |
| 24,5 | 58% | 1,72 | 42% | 2,39 |
| 25,5 | 51% | 1,96 | 49% | 2,04 |
| 26,5 | 44% | 2,30 | 56% | 1,77 |
| 27,5 | 37% | 2,72 | 63% | 1,58 |
Cartonașe galbene total estimat 4,0, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 89% | 1,12 | 11% | 9,11 |
| 2,5 | 74% | 1,35 | 26% | 3,89 |
| 3,5 | 56% | 1,80 | 44% | 2,25 |
| 4,5 | 37% | 2,71 | 63% | 1,58 |
| 5,5 | 22% | 4,46 | 78% | 1,29 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
La Coruna
Media ultimelor 8 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,5 / 12,8
- Șuturi pe poartă
- 4,2 / 4,4
- Cornere
- 5,5 / 5,5
- Faulturi
- 12,5 / 12,0
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –
Osasuna
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,2 / 12,3
- Șuturi pe poartă
- 4,5 / 4,0
- Cornere
- 3,8 / 4,4
- Faulturi
- 14,1 / 13,2
- Cartonașe galbene
- 2,5 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –