Înapoi la meciurile care urmează
22:00
Sociedad
Ath BilbaoSociedad
17,6
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
9,5
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 27,1, interval 20–35, +10% față de ligă
Total estimat 27,1, interval 20–35, +10% față de ligă
6,3
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
3,8
PESTE 8,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 10,1, interval 6–15, +17% față de ligă
Total estimat 10,1, interval 6–15, +17% față de ligă
6,2
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
4,8
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 11,0, interval 7–16, +15% față de ligă
Total estimat 11,0, interval 7–16, +15% față de ligă
11,4
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
11,7
SUB 24,5 încredere modestă
Total estimat 23,1, interval 17–30, −8% față de ligă
Total estimat 23,1, interval 17–30, −8% față de ligă
1,8
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
2,1
SUB 4,5 încredere slabă
Total estimat 4,0, interval 1–7, −10% față de ligă
Total estimat 4,0, interval 1–7, −10% față de ligă
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 27,1, interval 20–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 66% | 1,50 | 34% | 2,98 |
| 25,5 | 59% | 1,68 | 41% | 2,47 |
| 26,5 | 53% | 1,90 | 47% | 2,11 |
| 27,5 | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 28,5 | 39% | 2,53 | 61% | 1,65 |
| 29,5 | 33% | 3,06 | 67% | 1,49 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,1, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 65% | 1,53 | 35% | 2,89 |
| 9,5 | 54% | 1,85 | 46% | 2,17 |
| 10,5 | 42% | 2,36 | 58% | 1,73 |
| 11,5 | 32% | 3,08 | 68% | 1,48 |
| 12,5 | 23% | 4,33 | 77% | 1,30 |
Cornere total estimat 11,0, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 9,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,74 |
| 10,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 11,5 | 43% | 2,35 | 57% | 1,74 |
| 12,5 | 32% | 3,12 | 68% | 1,47 |
| 13,5 | 23% | 4,32 | 77% | 1,30 |
Faulturi total estimat 23,1, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,54 |
| 22,5 | 53% | 1,89 | 47% | 2,12 |
| 23,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,81 |
| 24,5 | 37% | 2,68 | 63% | 1,60 |
| 25,5 | 30% | 3,30 | 70% | 1,44 |
Cartonașe galbene total estimat 4,0, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 89% | 1,13 | 11% | 8,82 |
| 2,5 | 74% | 1,36 | 26% | 3,78 |
| 3,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,21 |
| 4,5 | 36% | 2,77 | 64% | 1,57 |
| 5,5 | 22% | 4,61 | 78% | 1,28 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Ath Bilbao
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,4 / 9,2
- Șuturi pe poartă
- 4,7 / 4,0
- Cornere
- 6,5 / 4,4
- Faulturi
- 12,4 / 10,1
- Cartonașe galbene
- 1,6 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –
Sociedad
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,3 / 16,2
- Șuturi pe poartă
- 4,7 / 6,4
- Cornere
- 6,6 / 4,5
- Faulturi
- 13,1 / 10,6
- Cartonașe galbene
- 2,3 / 2,3
- Ofsaiduri
- – / –