Înapoi la meciurile care urmează
19:30
Valencia
ElcheValencia
14,0
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
10,8
Fără părere la 24,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 24,8, interval 18–32, +1% față de ligă fără părere la 24,5
Total estimat 24,8, interval 18–32, +1% față de ligă fără părere la 24,5
5,2
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
3,2
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,4, interval 5–12, −2% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,4, interval 5–12, −2% față de ligă fără părere la 8,5
4,8
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
3,4
SUB 9,5 încredere modestă
Total estimat 8,2, interval 4–12, −14% față de ligă
Total estimat 8,2, interval 4–12, −14% față de ligă
13,0
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
12,5
PESTE 24,5 încredere slabă
Total estimat 25,5, interval 19–33, +2% față de ligă
Total estimat 25,5, interval 19–33, +2% față de ligă
2,2
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
2,1
Fără părere la 4,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,2, interval 2–7, −3% față de ligă fără părere la 4,5
Total estimat 4,2, interval 2–7, −3% față de ligă fără părere la 4,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 24,8, interval 18–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 65% | 1,53 | 35% | 2,87 |
| 23,5 | 58% | 1,71 | 42% | 2,40 |
| 24,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 25,5 | 44% | 2,28 | 56% | 1,78 |
| 26,5 | 37% | 2,73 | 63% | 1,58 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,4, interval 5–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 71% | 1,40 | 29% | 3,50 |
| 7,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,45 |
| 8,5 | 46% | 2,18 | 54% | 1,85 |
| 9,5 | 34% | 2,96 | 66% | 1,51 |
| 10,5 | 24% | 4,24 | 76% | 1,31 |
Cornere total estimat 8,2, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 70% | 1,43 | 30% | 3,33 |
| 7,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,34 |
| 8,5 | 44% | 2,27 | 56% | 1,79 |
| 9,5 | 32% | 3,16 | 68% | 1,46 |
| 10,5 | 22% | 4,54 | 78% | 1,28 |
Faulturi total estimat 25,5, interval 19–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 70% | 1,43 | 30% | 3,33 |
| 23,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,72 |
| 24,5 | 56% | 1,80 | 44% | 2,25 |
| 25,5 | 48% | 2,07 | 52% | 1,93 |
| 26,5 | 41% | 2,44 | 59% | 1,69 |
| 27,5 | 34% | 2,93 | 66% | 1,52 |
Cartonașe galbene total estimat 4,2, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 78% | 1,29 | 22% | 4,47 |
| 3,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,50 |
| 4,5 | 42% | 2,37 | 58% | 1,73 |
| 5,5 | 26% | 3,80 | 74% | 1,36 |
| 6,5 | 15% | 6,81 | 85% | 1,17 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Elche
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,5 / 12,8
- Șuturi pe poartă
- 4,1 / 4,0
- Cornere
- 4,1 / 3,4
- Faulturi
- 15,2 / 14,1
- Cartonașe galbene
- 2,5 / 2,0
- Ofsaiduri
- – / –
Valencia
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,6 / 14,6
- Șuturi pe poartă
- 3,3 / 5,1
- Cornere
- 4,3 / 4,5
- Faulturi
- 10,6 / 11,1
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –