Înapoi la meciurile care urmează
17:15
Real Madrid
SantanderReal Madrid
13,4
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
14,5
PESTE 24,5 încredere modestă
Total estimat 27,9, interval 20–36, +13% față de ligă
Total estimat 27,9, interval 20–36, +13% față de ligă
5,2
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
5,7
PESTE 8,5 încredere modestă
Total estimat 10,9, interval 6–16, +28% față de ligă
Total estimat 10,9, interval 6–16, +28% față de ligă
4,8
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
6,4
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 11,2, interval 7–16, +16% față de ligă
Total estimat 11,2, interval 7–16, +16% față de ligă
14,6
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
11,4
PESTE 24,5 încredere slabă
Total estimat 25,9, interval 19–33, +4% față de ligă
Total estimat 25,9, interval 19–33, +4% față de ligă
2,5
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
2,4
Fără părere la 4,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,8, interval 2–8, +11% față de ligă fără părere la 4,5
Total estimat 4,8, interval 2–8, +11% față de ligă fără părere la 4,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 27,9, interval 20–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 71% | 1,41 | 29% | 3,45 |
| 25,5 | 64% | 1,55 | 36% | 2,82 |
| 26,5 | 59% | 1,71 | 41% | 2,41 |
| 27,5 | 52% | 1,94 | 48% | 2,06 |
| 28,5 | 45% | 2,23 | 55% | 1,82 |
| 29,5 | 39% | 2,59 | 61% | 1,63 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,9, interval 6–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 74% | 1,35 | 26% | 3,89 |
| 9,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,74 |
| 10,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 11,5 | 41% | 2,44 | 59% | 1,69 |
| 12,5 | 32% | 3,14 | 68% | 1,47 |
Cornere total estimat 11,2, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 9,5 | 66% | 1,52 | 34% | 2,92 |
| 10,5 | 55% | 1,80 | 45% | 2,24 |
| 11,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,80 |
| 12,5 | 34% | 2,95 | 66% | 1,51 |
| 13,5 | 25% | 4,03 | 75% | 1,33 |
Faulturi total estimat 25,9, interval 19–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 72% | 1,38 | 28% | 3,62 |
| 23,5 | 66% | 1,52 | 34% | 2,93 |
| 24,5 | 58% | 1,71 | 42% | 2,41 |
| 25,5 | 51% | 1,96 | 49% | 2,05 |
| 26,5 | 44% | 2,28 | 56% | 1,78 |
| 27,5 | 37% | 2,71 | 63% | 1,59 |
Cartonașe galbene total estimat 4,8, interval 2–8
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 84% | 1,19 | 16% | 6,40 |
| 3,5 | 69% | 1,44 | 31% | 3,27 |
| 4,5 | 52% | 1,93 | 48% | 2,08 |
| 5,5 | 36% | 2,80 | 64% | 1,56 |
| 6,5 | 23% | 4,41 | 77% | 1,29 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Santander
Media ultimelor 8 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,5 / 15,9
- Șuturi pe poartă
- 4,9 / 6,6
- Cornere
- 4,8 / 8,4
- Faulturi
- 14,4 / 14,0
- Cartonașe galbene
- 2,6 / 2,5
- Ofsaiduri
- – / –
Real Madrid
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,8 / 12,6
- Șuturi pe poartă
- 6,6 / 4,3
- Cornere
- 6,3 / 3,7
- Faulturi
- 8,5 / 15,1
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 2,6
- Ofsaiduri
- – / –