Înapoi la meciurile care urmează
15:00
Sevilla
GetafeSevilla
12,2
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
11,3
SUB 24,5 încredere slabă
Total estimat 23,5, interval 17–31, −5% față de ligă
Total estimat 23,5, interval 17–31, −5% față de ligă
3,6
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
3,9
SUB 8,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 7,5, interval 4–11, −13% față de ligă
Total estimat 7,5, interval 4–11, −13% față de ligă
3,9
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
3,8
SUB 9,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 7,7, interval 4–12, −20% față de ligă
Total estimat 7,7, interval 4–12, −20% față de ligă
13,5
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
15,2
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 28,7, interval 21–36, +15% față de ligă
Total estimat 28,7, interval 21–36, +15% față de ligă
1,9
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
2,8
Fără părere la 4,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,7, interval 2–8, +8% față de ligă fără părere la 4,5
Total estimat 4,7, interval 2–8, +8% față de ligă fără părere la 4,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 23,5, interval 17–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,69 |
| 22,5 | 55% | 1,81 | 45% | 2,24 |
| 23,5 | 48% | 2,08 | 52% | 1,93 |
| 24,5 | 41% | 2,45 | 59% | 1,69 |
| 25,5 | 34% | 2,94 | 66% | 1,52 |
Șuturi pe poartă total estimat 7,5, interval 4–11
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 5,5 | 74% | 1,34 | 26% | 3,91 |
| 6,5 | 61% | 1,63 | 39% | 2,58 |
| 7,5 | 47% | 2,12 | 53% | 1,89 |
| 8,5 | 34% | 2,94 | 66% | 1,52 |
| 9,5 | 23% | 4,27 | 77% | 1,31 |
Cornere total estimat 7,7, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 5,5 | 77% | 1,30 | 23% | 4,28 |
| 6,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,69 |
| 7,5 | 50% | 2,02 | 50% | 1,98 |
| 8,5 | 36% | 2,74 | 64% | 1,57 |
| 9,5 | 25% | 3,94 | 75% | 1,34 |
Faulturi total estimat 28,7, interval 21–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 86% | 1,17 | 14% | 6,94 |
| 26,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,74 |
| 27,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,33 |
| 28,5 | 50% | 2,00 | 50% | 2,00 |
| 29,5 | 43% | 2,33 | 57% | 1,75 |
| 30,5 | 37% | 2,74 | 63% | 1,57 |
Cartonașe galbene total estimat 4,7, interval 2–8
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 83% | 1,20 | 17% | 5,92 |
| 3,5 | 68% | 1,48 | 32% | 3,09 |
| 4,5 | 50% | 2,00 | 50% | 2,00 |
| 5,5 | 34% | 2,93 | 66% | 1,52 |
| 6,5 | 21% | 4,72 | 79% | 1,27 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Getafe
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 9,6 / 13,7
- Șuturi pe poartă
- 2,3 / 4,7
- Cornere
- 3,2 / 5,4
- Faulturi
- 14,4 / 14,4
- Cartonașe galbene
- 2,5 / 2,4
- Ofsaiduri
- – / –
Sevilla
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,8 / 12,3
- Șuturi pe poartă
- 4,2 / 4,1
- Cornere
- 3,2 / 3,8
- Faulturi
- 15,6 / 13,0
- Cartonașe galbene
- 2,9 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –