Înapoi la meciurile care urmează
22:00
Alaves
BarcelonaAlaves
18,3
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
9,0
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 27,3, interval 20–35, +11% față de ligă
Total estimat 27,3, interval 20–35, +11% față de ligă
6,9
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
3,3
PESTE 8,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 10,2, interval 6–15, +20% față de ligă
Total estimat 10,2, interval 6–15, +20% față de ligă
7,4
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
3,2
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,6, interval 6–15, +10% față de ligă
Total estimat 10,6, interval 6–15, +10% față de ligă
11,1
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
12,0
SUB 24,5 încredere modestă
Total estimat 23,1, interval 17–30, −8% față de ligă
Total estimat 23,1, interval 17–30, −8% față de ligă
1,7
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
1,7
SUB 4,5 încredere modestă
Total estimat 3,5, interval 1–6, −20% față de ligă
Total estimat 3,5, interval 1–6, −20% față de ligă
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 27,3, interval 20–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 67% | 1,49 | 33% | 3,03 |
| 25,5 | 60% | 1,66 | 40% | 2,51 |
| 26,5 | 54% | 1,87 | 46% | 2,16 |
| 27,5 | 47% | 2,15 | 53% | 1,87 |
| 28,5 | 40% | 2,48 | 60% | 1,68 |
| 29,5 | 34% | 2,96 | 66% | 1,51 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,2, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 68% | 1,48 | 32% | 3,09 |
| 9,5 | 56% | 1,78 | 44% | 2,29 |
| 10,5 | 45% | 2,22 | 55% | 1,82 |
| 11,5 | 34% | 2,95 | 66% | 1,51 |
| 12,5 | 24% | 4,13 | 76% | 1,32 |
Cornere total estimat 10,6, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 71% | 1,42 | 29% | 3,40 |
| 9,5 | 59% | 1,68 | 41% | 2,47 |
| 10,5 | 48% | 2,07 | 52% | 1,93 |
| 11,5 | 37% | 2,70 | 63% | 1,59 |
| 12,5 | 28% | 3,58 | 72% | 1,39 |
Faulturi total estimat 23,1, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,54 |
| 22,5 | 53% | 1,89 | 47% | 2,12 |
| 23,5 | 45% | 2,23 | 55% | 1,81 |
| 24,5 | 37% | 2,67 | 63% | 1,60 |
| 25,5 | 30% | 3,29 | 70% | 1,44 |
Cartonașe galbene total estimat 3,5, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 85% | 1,17 | 15% | 6,81 |
| 2,5 | 66% | 1,51 | 34% | 2,98 |
| 3,5 | 46% | 2,18 | 54% | 1,85 |
| 4,5 | 28% | 3,57 | 72% | 1,39 |
| 5,5 | 15% | 6,72 | 85% | 1,17 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Barcelona
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 19,9 / 8,1
- Șuturi pe poartă
- 7,9 / 3,1
- Cornere
- 7,5 / 3,1
- Faulturi
- 9,1 / 10,1
- Cartonașe galbene
- 1,3 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –
Alaves
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,1 / 13,0
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 4,3
- Cornere
- 4,2 / 5,6
- Faulturi
- 13,7 / 13,3
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 2,4
- Ofsaiduri
- – / –