Înapoi la meciurile care urmează
17:15
Celta
VallecanoCelta
14,8
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
11,2
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 26,0, interval 19–34, +5% față de ligă
Total estimat 26,0, interval 19–34, +5% față de ligă
5,1
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
3,7
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,8, interval 5–13, +3% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,8, interval 5–13, +3% față de ligă fără părere la 8,5
5,1
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
4,2
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,3, interval 5–14, −3% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,3, interval 5–14, −3% față de ligă fără părere la 9,5
14,2
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
12,2
PESTE 24,5 încredere modestă
Total estimat 26,4, interval 19–34, +6% față de ligă
Total estimat 26,4, interval 19–34, +6% față de ligă
2,1
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
1,8
SUB 4,5 încredere slabă
Total estimat 3,9, interval 1–7, −10% față de ligă
Total estimat 3,9, interval 1–7, −10% față de ligă
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,0, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 | 66% | 1,51 | 34% | 2,96 |
| 24,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,44 |
| 25,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 26,5 | 45% | 2,22 | 55% | 1,82 |
| 27,5 | 39% | 2,59 | 61% | 1,63 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,8, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 76% | 1,32 | 24% | 4,14 |
| 7,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,78 |
| 8,5 | 51% | 1,95 | 49% | 2,06 |
| 9,5 | 39% | 2,58 | 61% | 1,63 |
| 10,5 | 28% | 3,51 | 72% | 1,40 |
Cornere total estimat 9,3, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 70% | 1,44 | 30% | 3,29 |
| 8,5 | 57% | 1,74 | 43% | 2,35 |
| 9,5 | 45% | 2,22 | 55% | 1,82 |
| 10,5 | 33% | 3,01 | 67% | 1,50 |
| 11,5 | 23% | 4,28 | 77% | 1,30 |
Faulturi total estimat 26,4, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 75% | 1,33 | 25% | 4,01 |
| 24,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,69 |
| 25,5 | 55% | 1,82 | 45% | 2,23 |
| 26,5 | 48% | 2,08 | 52% | 1,92 |
| 27,5 | 41% | 2,45 | 59% | 1,69 |
| 28,5 | 34% | 2,95 | 66% | 1,51 |
Cartonașe galbene total estimat 3,9, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 88% | 1,13 | 12% | 8,59 |
| 2,5 | 73% | 1,37 | 27% | 3,73 |
| 3,5 | 54% | 1,86 | 46% | 2,17 |
| 4,5 | 36% | 2,82 | 64% | 1,55 |
| 5,5 | 21% | 4,74 | 79% | 1,27 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Vallecano
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,0 / 15,8
- Șuturi pe poartă
- 4,9 / 5,5
- Cornere
- 4,4 / 6,7
- Faulturi
- 14,0 / 12,4
- Cartonașe galbene
- 2,3 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –
Celta
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 9,4 / 13,6
- Șuturi pe poartă
- 3,1 / 4,1
- Cornere
- 2,9 / 4,6
- Faulturi
- 11,8 / 14,7
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 2,2
- Ofsaiduri
- – / –